Adam Pavlovčin

Adam Pavlovčin TV Nova

Divoká párty? Vítěz SuperStar Adam Pavlovčin promluvil o mejdanu po triumfu!

Kvůli covidovým restrikcím a také zavírací době restaurací a barů si nová Česko Slovenská SuperStar Adam Pavlovčin bude muset na pořádnou oslavu svého triumfu počkat.

"Zůstali jsme po finále v produkci, kde jsme si udělali takový minivečírek. Nedalo se ani někam jít, všechno bylo zavřené. Zůstali jsme s finalisty, soutěžícími, užili jsme si to. Ale nic velkého. Snažil jsem se jít se trošku vyspat, dnes ráno už jsem musel být ve Snídani s Novou," řekl Super.cz Adam Pavlovčin.

Sám stále nemůže věřit, že se mu takový úspěch podařil. "Postupně mi to dochází, člověk, jak je ten večer ve vypětí, tak to tolik nevnímá. Rekapituluju si večer, těším se, až si to ze záznamu pustím," prozrazuje.

Poznali byste po 17 letech finalisty úplně první SuperStar? Takhle dnes vypadají Zaňková, Dolinek a spol.

Nyní se těší na svátky, má čtyři dny na to, aby pořídil všechny dárky. Kvůli časovému vytížení v SuperStar neměl šanci cokoli zařizovat ani nasávat vánoční atmosféru. "Nemám ani jeden dárek, za čtyři dny jsou Vánoce, je to mazec, vůbec jsem nestíhal," usmívá se Adam, který se těší na Vánoce s rodinou na Slovensku. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků