Markéta Stehlíková Super.cz

Sexy seriálová kriminalistka k Vánocům přistupuje pragmaticky. Po její zkušenosti z dětství se není čemu divit

Herečka Markéta Stehlíková kopala jako lesba tunel v německém dramatu Pod jedním nebem, producírovala se ve videoklipech své kamarádky Báry Polákové nebo v Paříži coby modelka kadeřníka. V seriálu Ulice má dvě děti, v soukromí o dalším přírůstku neuvažuje.

K Vánocům přistupuje po zkušenostech z dětství pragmaticky. Její devítiletá dcera Josefina letos přestala věřit na Ježíška. „Přesto si mu píše o dárky. To já měla komplikovanější historku. Někdy v pěti, šesti letech mi máma oznámila, že dárky kupuje ona a jestli budu zlobit, žádné nedostanu,“ svěřila Super.cz s tím, že to neměla říkat mladšímu bratrovi.

V dětství si přála nějaké zvířátko, což jí doma nedovolili, a pár let kolo. „To mi rodiče nechtěli koupit, protože se báli, že mi ho někdo ukradne,“ říká Markéta (37), která pochází z Ostravy.

I když patřila k sex symbolům, na muže měla smůlu. Asi jsem špatně volila, říká hvězda Ulice

Žádné zvláštní vánoční zvyky se svojí rodinou nedodržuje, ani před Štědrým dnem „nechovají“ kapra ve vaně, aby mu pak dali svobodu. „Kdybychom měli kapra ve vaně a šli ho pak někam pustit, tak Josefina asi zešílí, protože je ochránkyně zvířat,“ tvrdí herečka, která je ráda, když Vánoce proběhnou bez extrémních emocí. 

Vlaďka Merhautová , Super.cz


Časová osa článků