Veronika Žilková Super.cz

Na Vánoce se Žilkové vrátil manžel z Izraele: Toho, že zrekonstruovala dům, si Stropnický ani nevšiml

Největším vánočním dárkem pro Veroniku Žilkovou (60) bylo, že se její manžel Martin Stropnický (65) na Vánoce vrátil z Izraele domů. V neděli v rodinném kruhu oslavili jeho pětašedesáté narozeniny. "Měla jsem za ním letět, v listopadu jsem měla dvakrát koupené letenky, ale dvakrát mi propadly," řekla Super.cz Veronika.

Mohly za to komplikace kvůli izraelským pandemickým opatřením, které popsala v našem videu. "Bála jsem se, že se zase něco stane a on nepřiletí," svěřila se herečka, která během manželovy nepřítomnosti rekonstruovala, takže se vrátil do nového. "Dětem jsem poskytla náš dům a teď jsem v jeho staré části, kde se musel dělat nový strop a podlaha, navíc jsme byli vytopení. Ještě ve tři ráno, než Martin přiletěl, jsem vynášela pytle s cementem," vyprávěla.

Manžel Martin Stropnický její paměti nesmí číst: Kromě interrupce a vztahu s Menzelem Žilková prozradila i další tajemství

Vtipné bylo, že to, že se vrátil do nového, Stropnický nezaznamenal. "Je roztomilý, že tohle vůbec nevnímá. Řekl mi, jestli jsem si všimla, že mám oschlá kvítka na kytkách a měla bych je obrat. Vysvětlovat mu, že se tam ještě včera betonovalo, nemá cenu. Je typický muž, který žije ve svém světě," smála se herečka, s níž jsme se potkali na natáčení 7 pádů Honzy Dědka, kde ji v úterý uvidíme mezi hosty pořadu, který se bude výjimečně vysílat už po hlavních zprávách.

Protože současné bydlení má herečka menší, nebude na Vánoce hostit celou rodinu. "Máme teď jenom 2+1 a tam se nevejdeme. Takže to bude letos tak, že všichni budou u Agáty a my budeme poprvé jen ve třech s dcerou Kordulou," vysvětlila Žilková s tím, že se ale samozřejmě se širší rodinou uvidí. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků