Jan Cina a Adriana Mašková

Jan Cina a Adriana Mašková Foto: Česká televize, Mikuláš Křepelka

OBRAZEM: Úchvatné tango i dechberoucí freestyle. Podívejte se na nejlepší okamžiky vítězů StarDance Jana Ciny a Adriany Maškové

Jan Cina (33) a Adriana Mašková vyhráli taneční show StarDance. Ve finále získali od poroty hned dvakrát plný počet bodů, ale hlavně jim posílali hlasy diváci. Jako svůj nejlepší latinskoamerický tanec zvolili svůj vůbec první, který ve StarDance předvedli.

Jejich cha-cha uchvátila i jindy přísného porotce Zdeňka Chlopčíla (64), který byl doslova nadšen. Celkově si prvním tancem přišli od poroty na 38 bodů. A pak už viděli jen samé desítky!

První rozhovor po vítězství ve StarDance: Jan Cina a Adriana Mašková přirovnali taneční soutěž k erotické reality show

Úchvatné tango dostalo i Tatianu Drexler (58), jež jinak snad v každém tanci vidí i ty nejmenší chybičky. „Nejlepší choreografie, kterou jsme v tomto ročníku viděli,” vysekla páru poklonu u jejich tance s povedenými moderními prvky.

StarDance má svého vítěze. Králem tanečního parketu se stal Jan Cina, který plakal dojetím

Vrcholem jejich finálové jízdy byl ovšem dechberoucí freestyle na píseň Can't Stop the Feeling. Závěrečnou třešničkou na dortu pak bylo paso doble, kterým za zvuků skladby Montekové a Kapuleti ovládli taneční parket. Na snímky vítězného páru přímo z tanečního parketu se podívejte v galerii. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků