Jan Cina a Adriana Mašková vyhráli StarDance.

Jan Cina a Adriana Mašková vyhráli StarDance. Česká televize

StarDance má svého vítěze. Králem tanečního parketu se stal Jan Cina, který plakal dojetím

Vítězem jedenáctého ročníku StarDance se stal herec Jan Cina (34) s tanečnicí Adrianou Maškovou.

Na druhém místě skončili farářka Martina Viktorie Kopecká (35) a Marek Dědík (39), bronz si pak odnáší krasobruslař Tomáš Verner (35) a Kristýna Coufalová.

Finálové páry předvedly na parketě svůj nejlepší standardní tanec, nejlepší latinskoamerický tanec, freestyle a nejlepší tanec celkově. Součástí večera byl také společný vánoční valčík všech deseti párů.

Jan Cina byl v šoku po postupu do finále StarDance. Je to náročné na psychiku, přiznal

Cina s Maškovou ve finále zatančili svůj vůbec první tanec ve StarDance cha-chu, tango, freestyle a jako svůj nejlepší tanec si vybrali paso doble. Za poslední dva jmenované tance získali od poroty čtyři desítky. Cha-cha jim přinesla jen o dva body méně, ale hlavně získali hlasy od diváků.

Cina i Mašková plakali po vyhlášení výsledků dojetím. „Děkuji všem, pánům rekvizitářům, děkuji do maskérny, kostymérny, hrozně děkuju Márovi Zelinkovi, protože je skvělej, děkuju rodičům, Péťovi, všem hrozně moc děkuju, a vám všem, za to, co jsme všechno prožili," nezapomněl ani na další účastníky StarDance.

Působení ve StarDance má vliv na Cinův vztah s životním partnerem: Jak to spolu zvládají?

Cina pak poděkoval své tanečnici Adrianě Maškové, kterou také rozplakal. "Milá, má paní, tobě děkuju za to, že jsme to spolu prožili a přežili a pamatuji si na ten moment, kdy jsme si řekli na začátku, že si to chceme hrozně užít, a že ta radost je hrozně důležitá, a že se to povedlo, děkuji ti, mám tě hrozně rád," dojal svou partnerku. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků