Tereza Maxová Super.cz

Tereza Maxová odhalila soukromí: Píše o rozvodu s tenistou a ukázala své intimní deníky

Naprosto se otevřela. Topmodelka Tereza Maxová (50) stejně jako mnozí jiní využila plonkové období během pandemie koronaviru nejen k intenzivnějšímu rodinnému životu, ale také k sepsání pamětí. V jejím podání jde o opravdu intimní zpověď doplněnou archivními fotografiemi a deníky, které si pečlivě vedla deset let.

"Je to skládanka, ve které je trochu od všeho. Trochu z módy, trochu z osobního života, část se věnuje přímo mé rodině, jsou tam moji předci a třeba záložka je úplně první pohled, který jsem napsala mojí mamince v roce 1989, šest dní poté, co jsem přijela do Paříže. Jsou tam ty deníky, které musely projít cenzurou, protože v osmnácti člověk přemýšlí jinak než v padesáti," popsala Super.cz.

"Také vzpomínky na cestování, fotky, které ještě nikdy nebyly otištěné, i moje neúspěchy. A pak tam mám vzkazy od osobností jako Bryan Adams, Eva Herzigová nebo princ Albert. Pro mě bylo dojemné si to číst," svěřila Tereza.

Krainová, Herzigová nebo Peštová v začátcích kariéry: Podívejte se na české krásky, které prorazily v zahraničí

Nás zaujalo, že zmínila neúspěchy, takže nás zajímalo jaké.

"Těch je tam docela dost. Jsou tam ty těžké začátky i moje životní těžkosti, jako byl můj první rozvod s tenistou Frederikem Fetterleinem. Také rozvod mých rodičů, stěhování z Ústí, které jsem měla ráda, do Prahy, doba mé puberty. Píšu i o židovské rodině mojí maminky, kdy spousta z nich nepřežila druhou světovou válku. Jsou tam momenty, které jsou v životě důležité, protože bez momentů, které jsou smutnější, by si člověk úspěchu a radosti tolik nevážil," míní Maxová. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků