Bianca Gascoigne

Bianca Gascoigne Profimedia.cz

Dcera fotbalové legendy a její žhavá taneční vystoupení. Tahle kočka to dotáhla až do finále italské StarDance

Britská modelka Bianca Gascoigne (35) to dotáhla až do finále italské verze taneční soutěže StarDance. Dcera bývalého fotbalového bouřliváka Paula Gascoigna asi vůbec nečekala, že se protančí až do závěrečných kol.

„Nemůžu tomu uvěřit, jsem absolutně šťastná. Z celého srdce děkuji všem, kteří pro mě hlasovali,“ neskrývala nadšení kráska.

Modelka v soutěži vlní boky vedle tanečníka Simona Di Pasquala. Fanoušky ale baví nejen svým tanečním uměním. Pánové si přijdou na své při pohledu na její sexy postavičku a ženské zbraně, které jsou zvýrazněny v odvážných šatičkách.

Dcera fotbalového bouřliváka si nechala zmenšit své balóny na hrudi. Takhle teď vypadá v plavkách

Bianca je ráda, že je po delší době opět středem pozornosti. V Británii dříve účinkovala v nejrůznějších reality show (Big Brother, X-Factor), ale taneční soutěž působí přeci jen serióznějším dojmem. Paul Gascoigne může být na svou vyženěnou dceru náležitě pyšný. Biancu přijal za svou dceru poté, co se v roce 1996 oženil s její maminkou Sheryl. Bouřlivé manželství sice fotbalistovi nevydrželo, ale s Biancou má dodnes výborné vztahy 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků