Meryl Streep

Meryl Streep Profimedia.cz

Meryl Streep měla v novém snímku nahou scénu. Neuvěříte, který slavný herec s tím měl problém

Na Štědrý den bude mít na Netflixu premiéru snímek K zemi hleď!, který je plný hollywoodských hvězd. Potká se v něm Jennifer Lawrence (31), Meryl Streep (72), Cate Blanchett (53) i Leonardo DiCaprio (47). Poslední zmiňovaný měl podle režiséra problém s nahou scénou své kolegyně.

„Víte, kdo s tím měl problém? Leo,“ uvedl režisér filmu Adam McKay. „Leo považuje Meryl za členku filmové královské rodiny, i když tohle slovní spojení možná nezní jako kompliment, ale řekněme, že ji bere jako speciální osobnost v historii filmu,“ dodal McKay, který prozradil, že se mu nelíbilo vidět její tetování (její postavy ve filmu, pozn. red.), když jde ve scéně vteřinu nahá a zezadu (na scénu herečka použila dablérku).

„Řekl mi něco jako: Opravdu je tohle potřeba ukazovat? Já jsem mu odpověděl: To je prezidentka Orlean, to není Meryl Streep. Sama Meryl o té scéně ani nemluvila. Ta je nebojácná,“ vyprávěl režisér.

Diváci ji ve filmu Ďábel nosí Pradu milovali, Meryl Streep ale roli tyranské šéfredaktorky nesnášela

Sám DiCaprio před časem řekl magazínu Access, že celé hvězdné obsazení filmu bylo ve střehu, když vešla Meryl na scénu, vzhledem k tomu, že mají k hollywoodské legendě velkou úctu. „Víte co, mít možnost pracovat s největší žijící herečkou na světě, vás drží ve střehu. Všichni jsou připraveni a jen se snaží udržet s ní krok.“

Meryl a Leonardo se už na filmovém place potkali. V roce 1996 spolu hráli v dramatu Marvinův pokoj, kde představovali matku se synem. 

Kristina Vodičková , Super.cz


Časová osa článků