Jennifer Lopez a Ben Affleck a jejich láskyplné projevy na premiéře Video: Profimedia.cz

Láskou opilí: Jennifer Lopez a Ben Affleck se jeden druhého na premiéře nemohli nabažit

Potkali se na natáčení filmu Láska s rizikem v roce 2002 a o rok později už byli zasnoubeným párem, kterému všichni záviděli. Láska Jennifer Lopez (53) a Bena Afflecka (50) tehdy neskončila happyendem, ale co nenastalo tehdy, může se stát nyní.

Oba si prošli nevydařenými manželstvími a po 17 letech to letos dali znovu dohromady. Fanoušci jsou z toho nadšení a na Jennifer a Benovi je jejich staronová láska vidět při každé události, kde se spolu objeví.

Jennifer Lopez se zeptali, jestli je s Benem Affleckem šťastná: Tohle zpěvačka odpověděla

O víkendu proběhla premiéra snímku The Tender Bar v Hollywoodu, kde se znovu prošli po červeném koberci společně. A že se od sebe téměř neodtrhli.

Snímek, kde si Ben zahrál hlavní roli, režíroval jeho letitý kamarád George Clooney (61). Ten tentokrát na premiéře chyběl, protože uváděl film v New Yorku. Na říjnové premiéře se ovšem pánové objevili společně a bylo vidět, že mezi nimi panují velmi dobré vztahy.

George Clooney na premiéře: Víc cukroval s Benem Affleckem než se svou krásnou Amal!

Zpátky k Jennifer. Ta na premiéru v Hollywoodu oblékla světle modré šaty s hlubokým výstřihem z dílny libanonského návrháře Elieho Saaba. Ač na sobě měla drahé a třpytivé šperky, nejvíce na ní zářil její úsměv, který jen dokazuje, jak jsou spolu s Benem šťastní víc než před lety. 

Kristina Vodičková , Super.cz


Časová osa článků