Komu to letos ve vztazích nevycházelo?

Komu to letos ve vztazích nevycházelo? Foto: Super.cz/Michaela Feuereislová

Rozchody roku 2021: Srdce si hojili Absolonová, Slováček a několikrát i Hanychová

Rok 2021 nebyl mezi celebritami plný jen šťastných chvilek. Řada známých jmen si prošla rozchodem či rozvodem. Každý se s nepříjemnou situací vypořádával po svém. Letos oznámila rozchod s partnerem svých dětí Tomášem Hornou zpěvačka Monika Absolonová (45). A to rovnou na 1. máje!

Se snoubencem Josefem to nevyšlo herečce Michaele Kuklové (53) a přátelský rozchod se ženatým Felixem Slováčkem (78) oznámila výtvarnice Lucie Gelemová (39). Jako rodina spolu skvěle fungují, ale manželství jim neklapalo, a tak se rozešli i spisovatelka Radka Třeštíková (40) a fotograf Tomáš Třeštík. I tak ale sdílejí stále stejnou domácnost. Velkou smůlu měla herečka Denisa Pfauserová, jež se stihla letos vdát, ale koncem roku oznámila rozchod s manželem.

Radka a Tomáš Třeštíkovi opět spolu: Spisovatelka si nechala propíchnout nos stejně jako její manžel!

Velmi přátelsky šli od sebe misska Andrea Kalousová (25) a internetový mystifikátor Kazma. Tři roky tutlali rozpad manželství herec Pavel Liška s Bárou Polákovou. Až letos se rozhodli o komplikovaném rozchodu promluvit. Vztahovými peripetiemi si neustále procházela modelka Agáta Hanychová (36), jíž to po rozvodu s Jakubem Prachařem ve vztazích moc nevychází.

Odhodila svršky velikosti 44: Monika Absolonová vypadá po rozchodu skvěle. Jak se cítí na nový vztah?

Letos jí nevyšly hned tři, za nadějný považuje až svůj současný vztah s pohledným lékařem. Láska se rozpadla i hvězdě seriálu Slunečná Marku Lamborovi a missce Andree Bezděkové (26). V prosinci vyšlo najevo, že manželskou krizi prožívají i Roman Šebrle s manželkou Evou.

Komu dalšímu to letos nevyšlo, si připomeňte v galerii. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků