Lizzo

Lizzo Profimedia.cz

Kila navíc neřeší. Rozesmátá Lizzo šla do plavek a cachtala se v oceánu

Americká rapperka Lizzo (33) je známá nejen svými hudebními úspěchy, ale také velkým sebevědomím. Z kilogramů navíc si udělala přednost a vůbec se nebojí vystavovat na odiv své plnější křivky.

Naopak! Fanouškům často servíruje hodně odvážné fotky, které by jiné ženy nikdy nezveřejnily. Naposledy se Lizzo odvázala po koncertě v Miami, kdy se v jednodílných plavkách cachtala v oceánu. Rapperka se smála od ucha k uchu a pózovala skoro jako modelka.

Lizzo se nebojí ukazovat ani v prádélku a klidně se před objektivem fotoaparátu ukáže nahá. Svým přístupem se snaží dodat sebedůvěru všem ženám, které o sobě pochybují. Ona sama se má ráda takovou, jaká je, a nebojí se to zdůraznit.

Tohle jste ještě neviděli: Zpěvačka Lizzo vytvořila umělecké dílo pomocí své zadnice

Už se ale setkala s kritikou některých nutričních specialistů a trenérů, podle kterých propaguje obezitu. „Neměli bychom spíš oslavovat muziku, kterou dělá? Neopěvujme obezitu, protože to přestane být úžasné, až dostane cukrovku,“ nechala se slyšet například fitness trenérka Jillian Michaels. Lizzo si ale z jejích slov nic nedělá a na sociální síti zveřejňuje jednu odhalenou fotku faldíků za druhou. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků