Impulsem k rozvodu s manželkou byla Dara Rolins.

Impulsem k rozvodu s manželkou byla Dara Rolins. Foto: Super.cz/Profimedia.cz a Michaela Feuereislová, Profimedia.cz

Pavel Nedvěd je oficiálně rozvedený. Lásce s popovou divou Darou Rolins už nic nebrání

Více než půl roku se podařilo Pavlu Nedvědovi (49) a Daře Rolins (49) tajit vztah. Média se soustředila na fotbalistův románek s Lucií Anovčínovou. Poblouznění do o třiadvacet let mladší parkurové jezdkyně, které začalo po odloučení s manželkou Ivanou, už je ale několik měsíců minulostí.

Exkluzivně: Dara Rolins už půl roku chodí s fotbalistou Pavlem Nedvědem

Fotbalista a zpěvačka nebyli novináři odhaleni také z toho důvodu, že se setkávali hlavně v Itálii, kde má viceprezident slavného italského fotbalového klubu Juventus pracovní vazby a popová diva v Padově tvořila kolekci pro svou značku Vermi.

„Za tento vztah vděčím vlastně své džínové kolekci. Bez ní a mých cest do Itálie bychom na sebe nejspíš nenarazili," uvedla pro Super.cz Dara Rolins.

Historicky nejúspěšnější český fotbalista informace o svém soukromí příliš neventiluje. Naší redakci se ale podařilo zjistit, že jeho manželství s Ivanou Nedvědovou, matkou jeho dětí Pavla Juniora a Ivanky, je už tři týdny minulostí. „Ano, mají za sebou poslední fázi rozvodového řízení. Pavel je volný,“ potvrdil nám blízký přítel Nedvěda.

Šťastní a zamilovaní: Podívejte se na první fotky nového páru Dary Rolins a Pavla Nedvěda

Od zdroje blízkého páru víme, že Dara si dlouho nepřála nazývat jejich přátelství vztahem, i když žil Nedvěd se svou manželkou tři roky v odloučení. Je pravdou, že nám přiznala vztah až v momentu, kdy bylo manželství Nedvědových oficiálně rozvedeno.

Jejich lásce tedy už nic nebrání a je jisté, že Daru Rolins čekají po letech zase krásné Vánoce. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků