Daniela před plakátem muzikálu, kvůli němuž měla zkrachovat. Je to však lež.

Daniela před plakátem muzikálu, kvůli němuž měla zkrachovat. Je to však lež. Michaela Feuereislová

Daniela Šinkorová zuří. Obvinili ji z nuzoty: Budu se soudit!

Herečka a zpěvačka Daniela Šinkorová (47) je doslova vzteky bez sebe. Důvodem je fakt, že ji nejmenovaný deník obvinil z toho, že skončila na mizině. Příčinou má být fakt, že dostala jen deset procent ze slíbeného honoráře ze zkrachovalého muzikálu Naháči. „Uvažuji o žalobě pro pomluvu,“ uvedla Daniela. Informace jsou totiž naprosto vycucané z prstu!

„V případě, že nestáhnete článek nebo okamžitě neupravíte titulek Šinkorová na mizině..., budu nucena podat na vás žalobu pro pomluvu. Profesně mě to velmi poškozuje,“ napsala do redakce Šinkorová, která tvrdí, že s ní nikdo z redakce nemluvil ani ji nekontaktoval.

„Na mizině nejsem a už vůbec ne v souvislosti s projektem Naháči a panem Bourou. Za všechny zkoušky i mnou odehraná představení jsem dostala zaplaceno v plné výši,“ uvádí Šinkorová. Ta totiž počítala s tím, že by představení nemuselo být úspěšné a tomu přizpůsobila smlouvu, takže jako jedna z mála dostala přesně tolik peněz, na které měla nárok.

„Nechápu, proč přišli s tak nesmyslnou informací. Vůči Daniele Šinkorové skutečně nemáme žádné závazky,“ uvedl k tomu producent díla Slávek Boura, podle něhož Naháči, kteří skončili čtrnáct dní po premiéře, neuspěli vzhledem k odstoupení hlavního investora od smlouvy a kvůli nepochopení diváky. Ti prý svým nezájmem ukázali, že nedokáží ocenit interaktivitu díla. Přesto již Boura pilně pracuje na druhém pokračování. 

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků