Které české hvězdy se letos staly maminkami?

Které české hvězdy se letos staly maminkami? Foto: Super.cz/Michaela Feuereislová

OBRAZEM: Covidový babyboom roku 2021. Které české hvězdy se staly maminkami?

Rok 2021 byl co do počtu novorozenců hojný. Hned začátkem ledna porodila modelka Jitka Nováčková (30) a následovala ji kolegyně Lucie Kovandová (29) a zpěvačka Kate Matl (43).

V únoru porodila krásná Veronika Kašáková (33), které osud připravil nelehký úkol - synek Matyáš se narodil s vrozenou metabolickou vadou. Modelka a zakladatelka Nadačního fondu Veroniky Kašákové se ale nepřízni postavila čelem, o nemoci svého chlapečka si vše pečlivě nastudovala a s každým měsícem je pro ni péče o miminko a přizpůsobení se jeho dietě snazším úkolem.

Tři týdny po porodu prožívá Veronika Kašáková nejtěžší chvíle v životě: Jejímu miminku diagnostikovali vážnou nemoc

O pozdvižení se postaraly nerozlučné kamarádky Nikol Štíbrová (36) a Martina Pártlová (43), které porodily ve stejný den, obě císařským řezem, a dokonce ležely na stejném nemocničním pokoji.

Rekordmankou je potom muzikálová hvězda Elis Ochmanová (34), která přivedla na svět skoro pětikilovou holčičku Violu, jíž v porodnici začali přezdívat Droběna. Posledním přírůstkem z řad celebrit byla předčasně narozená dcerka herečky Malvíny Pachlové (31).

OBRAZEM: Zamilované páry, single maminky, stejnopohlavní páry i šťastné rodiny. Takhle to vypadalo o Vánocích u známých tváří

Podívejte se v obsáhlé galerii, kterým českým kráskám se loni rozrostla rodina. 

Dominika Rachůnková , Super.cz


Časová osa článků