Kazumi Squirts

Kazumi Squirts Profimedia.cz

Co byste řekli na takový dárek? Modelka věnovala partnerovi k Vánocům sex s jinou ženou, sama na něj prý neměla čas

Modelka Kazumi Squirts (24) vzbudila pozornost už například nevšedním zážitkem, kdy se vydala na rande a skončila na swingers party, kde měla sex s 50 muži. Nyní fanoušky opět zaskočila, a sice vánočním dárkem pro svého partnera. Zaplatila mu sex s jinou ženou.

Kazumi byla letos prý až příliš vytížená a neměla na intimnosti s partnerem čas, a tak ho vzala do legálního nevěstince v Nevadě jako předčasný dárek k Vánocům. Ze zážitku byla tak nadšená, že doufá, že se tam podívají znovu.

„Byla jsem tak zaneprázdněná, že jsem mu to chtěla vynahradit. Bála jsem se, že je osamělý,“ prozradila na sociální síti.

Cestou na rande se náhodou ocitla na swingers party: Dívka při popisu sexu s 50 muži nešetřila detaily

„Můj partner mě velmi podporuje, ale občas mám pocit, že se stydí. Byla jsem hodně unavená a nestála o milování, a tak jsem nadhodila tuhle možnost. Máme skvělý sex, ale chtěla jsem, aby vyzkoušel taky něco jiného.“

Příteli pak Kazumi zaplatila 30 minut s dámou dle jeho volby. S tou si měl rozšířit obzory.

A jak to dopadlo? „Řekl mi, že odvedla dobrou práci. Cítil se s ní žádaný a sexy, což si ostatně zasloužíme všichni,“ popsala modelka.

Tato Američanka prý měla styk s 500 lidmi. Do svých třiceti let chce počet dvojnásobit

Na placeném sexu Kazumi nevidí nic špatného a myslí si, že by ho lidé neměli tolik odsuzovat nebo se za něj stydět.

„Pokud něco chceme, proč si to nedopřát? Je to stejné jako se vším. Umím vařit, ale taky si ráda zajdu do restaurace. Dokážu se zabavit, ale klidně půjdu do kina nebo na koncert. Všichni utrácíme za zábavu, tak proč ne za sex, pokud je to bezpečné, legální a dobrovolné?“ zamyslela se.

A jaký vánoční dárek by si přála Kazumi od svého partnera? Stejný jako dala jemu pouze v mužské verzi. „Třeba mě tím pod stromečkem překvapí,“ zasnila se na závěr. 

Myslíte si, že je takový dárek v pořádku?

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků