Jana Paulová bude mít letos tak trošku jiné Vánoce.

Jana Paulová bude mít letos tak trošku jiné Vánoce. Michaela Feuereislová

Hvězda Kameňáku má doma pětiměsíční miminko. Díky zeti ji čekají česko-britské Vánoce

Letošní vánoční svátky budou pro Janu Paulovou (67) unikátní. Herečka u štědrovečerní tabule přivítá nejen svou dceru, zetě a pětiměsíční vnučku Allegru Janu, ale připojí se také rodiče zetě, kteří přiletí z Anglie.

„Máme doma pětiměsíční miminko, což je samo o sobě kouzelné. Navíc čtyřiadvacátého si uspořádáme české Vánoce, pětadvacátého se budou slavit britské Vánoce. Bude vařit maminka našeho zetě. Na to se moc těším," řekla Super.cz.

Hvězda Kameňáku Jana Paulová se stala babičkou: Holčička dostala velmi netradiční jméno

Příbuzní z Velké Británie navštíví Českou republiku poprvé. „Ještě tady nikdy nebyli. Jsem z toho trošku nervózní, čím je pohostím. Já totiž v kuchyni improvizuju stejně jako na jevišti,“ usmívala se herečka.

S Janou Paulovou jsme se potkali na tiskovce divadla Kalich. Během čtvrtého ročníku Prima Hvězdného léta pod žižkovskou věží bude s Václavem Vydrou hrát novou hru Nikdy není pozdě.

Jana Paulová láme vztahové rekordy: S manželem už je 43 let. Jaký je její recept?

„Vždycky si text přizpůsobuji. Určitě si budeme vymýšlet i v této hře. Není to žádné dogma, je to jen na nás, co s tím uděláme,“ říká Paulová, která je ráda, že už dostává komediální příležitosti. „Ty vážné věci jsem si v mládí už odehrála a teď už je na čase slyšet z hlediště smích.“ 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků