Tento kostým nedovolil obléct podprsenku.

Tento kostým nedovolil obléct podprsenku. Foto: Super.cz/H&M (5x)

Pánové, nebudete vědět, kam s očima. V obleku s hlubokým výstřihem vystavila misska Sokolová na odiv své ženské křivky

Tohle nebyla pro modelku práce, ale zábava. Kateřina Sokolová (32) si své poslední módní focení užila, neboť se během něj potkala s kamarádkami, které vlivem pandemie či zaneprázdněnosti bohužel tak často nevídá.

Poté, co se některé kousky z kolekce s názvem Circular Design Story známého švédského módního řetězce objevily na účastnících a porotkyních SuperStar, si je oblékly také vlivné krásky ze sociálních sítí. Kromě nejkrásnější Češky roku 2007 v designových kouscích, které vytvořil světoznámý stylista Ib Kamara, předváděly také Zorka Hejdová (31), Zuzana Stráská, Karolína Chomisteková a Vanda Janda.

Nahoře i dole bez: Prohlédněte si nejodvážnější fotky nádherné Kateřiny Sokolové

„Oslovilo mě to hlavně tím, že jsou tyto kousky udržitelné. Ke spolupráci byly přizvány samé fajn holky jako je Zorka Hejdová, Kája Wernerová a Vanda Janda, tak nebylo co řešit,“ řekla nám bývalá královna krásy, která se mohla po delší době potkat s kamarádkami. „Nejvíc mě zaujal smetanový oblek/komplet s průstřihy,“ komentovala Kateřina Sokolová model, ve kterém vystavila na odiv své ženské tvary. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků