Filip Rajmont FTV Prima

Herec Rajmont otevřeně: Konec působení na DAMU kvůli lásce ke studentovi

Herec Filip Rajmont, kterého televizní diváci znají jako Otíka v seriálu Ulice, promluvil o tom, proč byl odejit z učitelské pozice na DAMU. Místo ho stál vztah se studentem.

„Vyučoval jsem a blíž jsem se kamarádil s jedním ze studentů, se kterým jsem pak sedm let žil. A to se nehodí. To na školu nepatří, tak jsem z té školy odešel. Oni mě teda vyhodili, ale můžu říkat, že jsem odešel, líp to zní,“ řekl Rajmont Honzovi Dědkovi v jeho talk show 7 pádů.

Coming out herce Ivana Luptáka: Nemám přítelkyni, ale mám přítele

Zveřejnil i jméno dotyčného. „Byl to Ivan Lupták,“ řekl. „Seznámili jsme se, když jsem zkoušel hru Jak je důležité míti Filipa. On zkoušel hru, já jsem tam přišel jako odborný asistent.“

První vztah dle svých slov prožil s nynějším šéfem činohry Národního divadla Danielem Špinarem.

Režisér, který vedl Janžurovou či Preissovou, mění pohlaví: Nejsem gay, ale heterosexuální žena, svěřil

Filip Rajmont pochází ze známé divadelnické rodiny. Jeho pradědečkem byl operní pěvec Emil Burian, dědečkem pak básník, hudebník, publicista, herec E. F. Burian. Je synem herečky Kateřiny Burianové a režiséra Ivana Rajmonta.

„Po dědečkovi jsem zdědil podobu a sklon k tloustnutí. Po otci jsem taky zdědil tloustnutí. Nemusel jsem se stát hercem, ale stalo se,“ dodal Rajmont. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků