Billie Eilish

Billie Eilish Profimedia.cz

Výstřihy a styl Marilyn Monroe je pryč. Billie Eilish se vrátila k tmavým vlasům a objemným modelům

Před pár dny se fanouškům vrátila „stará“ Billie Eilish (20). Zpěvačka se vrátila k tmavé barvě vlasů po několika měsících, kdy byla za blond divu. Staronový účes i styl oblékání předvedla na akci Variety 2021 Music Hitmakers Brunch.

„Chyběla jsem vám?“ zeptala se svých fanoušků u fotky na sociální síti s novým účesem a mnoho z nich její proměnu vizáže ocenilo. Ne všichni totiž přijali její poslední proměnu, kdy nejen změnila barvu vlasů, ale i svůj šatník a dala více na odiv své tělo v odhalenějších modelech. Když přidávala fotky, kde byla hodně vidět její prsa, fanouškům se to nelíbilo a chtěli starou Billie, jak jí psali v komentářích.

Na tohle si dřív netroufla, teď nastal čas: Billie Eilish fanouškům vyrazila dech jako sexy Marilyn v korzetu

„Lidé se těchto vzpomínek drží a jsou k nim připoutáni. Ale to je velice dehumanizující. Jen kvůli prsům jsem ztratila 100 tisíc sledujících,“ uvedla tehdy v rozhovoru pro magazín Elle zpěvačka a pokračovala: „Lidé psali, že se jim stýská po zelenovlasé Billie. Jsem pořád stejný člověk. Nejsem jiná barbie s jinou hlavou.“

Eilish nyní vydala další videoklip k písni z alba Happier than Ever, ke kterému ještě nafotila propagační snímky jako blondýna. Píseň se jmenuje Male Fantasy a jí režírovaný klip ukazuje, jak prožívá těžký rozchod ze své perspektivy. 

Kristina Vodičková , Super.cz


Časová osa článků