Jenna Bentley

Jenna Bentley Profimedia.cz

Modelka závislá na plastikách tvrdí, že dva roky neměla sex: Věříte jí to?

Bývalá playmate Jenna Bentley (31) sekla se sexem. Modelka tvrdí, že s žádným mužem nespala už dva roky a sex jí prý vůbec nechybí. Dokonce si bez něj dokáže představit život.

„Neměla jsem sex s mužem tak dva roky. Klidně se spokojím s myšlenkou, že plním fantazie druhých,“ nechala se slyšet na sociální síti, kde láká převážně na svoje umělé křivky.

Přiznává ale, že po pauze je znovu připravená randit. „Až do nedávna jsem necítila žádnou sexuální potřebu, ale to se v poslední době mění. Jsem z toho nadšená,“ přiznává.

Proměna za milion dolarů: Podívejte se, co se ženou udělalo 14 plastik. Po první se málem utopila ve vlastní krvi

Než se z ní v 18 letech stala playmate, byla Jenna výhradně heterosexuální. Svou orientaci ale od té doby přehodnotila a dnes se charakterizuje jako pansexuální.

Jenna kromě jiného proslula svou závislostí na plastikách. Podstoupila jich minimálně 14, přestože jí už při té první šlo o život.

Operace nosu se zvrtla a modelka se málem udusila krví. To jí ale neodradilo. Nos si pak nechala upravit ještě jednou, následovaly tři plastiky prsou, liposukce boků a břicha, brazilský lifting zadku i několik liftingů a jiných úprav v obličeji.

Myslíte si, že jsou Jenniny výroky o sexu pravdivé? Hlasujte v naší anketě. 

Věříte modelce, že dva roky neměla sex?

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků