Andrea Sestini Hlaváčková vstřebává vyřazení ze StarDance. Super.cz

Divím se, co se tam děje, je to smutné, říká někdejší favoritka StarDance k vypadnutí Babčákové a Mirae

Bylo velkým překvapením, když opustila soutěž StarDance. Andrea Sestini Hlaváčková (35) a její taneční partner Michal Necpál, jehož v době karantény zastupoval bratr Jakub Necpál, patřili k favoritům soutěže. Andrea přistoupila k přípravě na taneční show se stejnou dávkou profesionality, na jakou byla zvyklá v tenise. V osmém díle však už sympatická blondýnka chyběla.

Ve StarDance se krásná tenistka snaží být dobrá i kvůli pohlednému manželovi: Podívejte se, jak ji podporoval v hledišti

„Musím se přiznat, že když jsem si pouštěla díl, ve kterém jsem nebyla, tak mi to bylo líto. Na druhou stranu vím, že za tím stojí obrovský kus práce, a dovedu si představit, co asi ostatní soutěžící prožívají. Dívám se na to tedy s velkým respektem a jsem ráda, že mám zpátky svůj život,“ řekla nám na pečení cukroví, které uspořádal švédský módní řetězec.

O dceru se stará šest dní v týdnu, středy má jen pro sebe. Tenistka ze StarDance oddych vítá

Z nákazy nemoci Covid-19, která skolila již několik soutěžících, moderátorku i členy hudební sekce, Andrea strach neměla.

„Nejbezpečněji jsem se cítila v době, kdy jsem působila ve StarDance. Chodila jsem jen na tréninky a na přenos. Malou jsem si vyzvedla ze školky nebo od paní na hlídání a šla rovnou domů. Byla jsem hodně separovaná. Teď naopak navštěvuji společenské akce a kontakt s lidmi mám větší. O to víc se divím, co se tam děje, a přijde mi smutné ukončit soutěž kvůli nemoci,“ uvedla v narážce na Miraie Navrátila nebo Simonu Babčákovou.

„Ať skončí, ale po boji," dodala Sestini Hlaváčková. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků