Tereza Černochová a Dominik Vodička Super.cz

Osmé kolo plné emocí: Tereza Černochová prozradila, co bylo jejím vrcholem ve StarDance

Zpěvačka Tereza Černochová (38) a tanečník Dominik Vodička opustili taneční parket StarDance v osmém kole, kde převedli valčík a současný tanec.

„Intenzivně jsme trénovali, jako jedni z nejvíc. Chtěli jsme dokázat, že na to Terka má a že ty předsudky, které byly, jsou úplně zcestné. Jsem na Terku pyšný, že to vydržela, protože StarDance je hrozně náročné, nejen po psychické stránce, ale i po fyzické,“ svěřil Super.cz tanečník Dominik Vodička.

První tanec valčík odtančili na skladbu zesnulého muzikanta Karla Černocha. Zatančit si na píseň svého tatínka ale nebylo jedinou pomyslnou laťkou, které chtěla Tereza v soutěži dosáhnout.

„Tím vrcholem je, že jsme dali dvě zvedačky ve dvou číslech, to jsme předtím neměli, měli jsme hodně padaček a teď jsme měli dvakrát zvedačku, to byl pro mě ten vrchol, že jsem byla ve vzduchu, to jsem si vždycky přála zažít a bylo mi to splněno,“ usmívá se.

Už mi, prosím, nepište, ať chcípnu. Tanečnice Miraie Navrátila čelí internetové šikaně

Taneční pár přiznává, že letošní ročník byl velmi náročný, především, kvůli covidu.
„Ostatní ročníky, co byly, byly úplně jiné. Vedle fyzické a psychické stránky je ještě covid a tyhle tři věci jsou úplně brutál, a tím spíš patří velké wow amatérům, že to zvládli,“ říká s poklonou své taneční partnerce Dominik.

„Ta doba je fakt blbá a je to špatný, furt musíte dělat show, neustále se testujeme, abychom byli negativní, a abychom nikoho neohrozili, a to přináší strašný stres, protože jakákoliv SMS, která vám v ten den přijde, tak jen čekáte, jestli tam bude to ,negativní',“ doplňuje ho zpěvačka. 

Dominika Rachůnková , Super.cz


Časová osa článků