Ilustrační foto

Ilustrační foto Profimedia.cz

Svatební noční můra! Nevěsta u oltáře omdlela a pozvracela se. To nejhorší ale mělo teprve přijít

Američanka Hollee Lynnea-Kolenda Darnell z Minnesoty se s přáteli podělila o záběry ze svatebního obřadu, který, bohužel, skončil, respektive začal úplně jinak, než si nevěsta představovala. Blondýnce se udělalo nevolno, po chvíli ženichovi omdlela do náruče a pak se pozvracela. Naštěstí to stihla k zábradlí altánku, kde se ceremonie konala.

Tím ale smůla dvaadvacetileté nevěsty neskončila. „Snažila jsem se říct manželovi, že mi není dobře, ale myslel si, že si dělám srandu. A můj malý synovec se mi hned potom, co jsem se pozvracela, pokakal na šaty,“ popsala Hollee barvitě.

Opilý strejda nemusí být to nejhorší: Matka si pro nevěstu připravila hodně nepříjemné překvapení

Nevěsta později doplnila, že byla dehydratovaná, protože celý den nic nejedla ani nepila, a své udělal také nízký krevní tlak, jímž trpí, horko a vlhkost vzduchu na Floridě, kde obřad probíhal.

Hollee také upřesnila, že skutečný civilní obřad měli s manželem Jacksonem už dříve a toto byla ceremonie pro nejbližší rodinu.

Co dodat... Snad jen to, že až si budete přát, aby vaše svatba byla nezapomenutelná, v duchu nezapomeňte dodat, že jen v tom dobrém. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků