Kateřina Průšová Super.cz

Skoro rok byla bez práce a příjmů, teď to přichází znovu! Kateřina Průšová řekla, jak se na ní lockdown podepsal

Modelka Kateřina Průšová (38) se konečně dočkala finále své soutěže pro talentované holčičky Sluníčko roku. Kvůli covidovým opatřením přišlo téměř s ročním zpožděním. "S castingy jsme začali minulý rok. To mělo být i finále, které se ale neuskutečnilo, protože přišel covid a byl lockdown. Jsem ráda, že mohlo konečně proběhnout," řekla Super.cz Průšová.

"Letos to byl čtvrtý ročník a děti letos byly nejlepší, byly neuvěřitelně talentované. S Jitkou Asterovou, která v porotě seděla vedle mě, jsme během některých vystoupení slzely. Holčičky byly opravdu neuvěřitelně šikovné," prozradila modelka.

Během covidového lockdownu přišla o veškerou práci, nyní se situace opět zhoršuje a akce se znovu začínají rušit. "Nevěnuji se jen předvádění, věnuji se produkci, pořádání akcí. Ale ani to nešlo, takže v lockdownu jsem se válela na gauči, a s těmi nejbližšími jsme chodili na procházky. Bylo to smutné období. A teď si ho zřejmě zopakujeme," krčí rameny modelka.

Prohlédněte si ji ze všech stran! Kateřina Průšová se měsíc před 38. narozeninami ukázala na přehlídce ve spodním prádle

Během loňského zavření fitek většina jejích kolegyň přibrala, Kateřina si váhu drží už roky stejnou. "Jsem sporťák, cvičím i doma, starám se o sebe. Mě to nepoznamenalo. Jsem v pohodě," dodala s úsměvem. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků