Mirai Navrátil a Lenka Nora Návorková v soutěži skončili.

Mirai Navrátil a Lenka Nora Návorková v soutěži skončili. Michaela Feuereislová

Už mi, prosím, nepište, ať chcípnu. Tanečnice Miraie Navrátila čelí internetové šikaně

Zpěvák Mirai Navrátil (29) ve středu oznámil, že byl pozitivně testovaný na covid a nemůže se proto zúčastnit sobotní StarDance. Protože půjde o jeho druhou absenci v soutěži, podle pravidel ve StarDance končí.

Tím pádem končí také jeho tanečnice Lenka Nora Návorková (pokud tedy nebude v příštích kolech zastupovat některou z kolegyň). Ta byla pozitivně testovaná minulý týden a chyběla při benefici. Na parketu ji po boku Miraie zastoupila Tereza Prucková.

Návorková se s fanoušky rozloučila textem, v němž poděkovala všem, kteří se na pořadu podílejí, i svým blízkým za podporu, a všem popřála pevné zdraví.

Zároveň vyšlo najevo, že tanečnice čelí internetové šikaně. Někteří lidé totiž z konce Navrátila viní právě ji a neváhají jí psát nenávistné vzkazy. „Ano, tahle doba je divná, ale je to tak. Tak mi, prosím, už nepište, ať chcípnu, že kvůli mně Mirai nepokračuje, a podobný hnusy,“ žádá diváky.

Začalo to jako fyzický problém: Další soutěžící StarDance má pozitivní test na covid

Z důvodu dvou absencí letos ze StarDance vypadla také Simona Babčáková (49).

Soutěž se od začátku potýká s koronavirovou pandemií, která průběžně uvaluje karanténu na soutěžící, hned na začátku si nemocí prošla také moderátorka Tereza Kostková (45), poslední dvě kola chyběl porotce Zdeněk Chlopčík (64). 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků