Madonna měla od dětství výrazné a velké oči.

Madonna měla od dětství výrazné a velké oči. Profimedia.cz

Koukněte na tu proměnu: Takhle vypadala Madonna jako holčička, prozradí ji hlavně kočičí oči

Narodila se jako Madonna Louise Ciccone, ale každému je známá hlavně pod svým křestním jménem Madonna (62). Zpěvačka, jež je jednou z nejvýraznějších umělkyň všech dob a na výsluní hudebního nebe se pohybuje již 30 let, za svou kariéru prodala více než 300 miliónů desek a singlů, což jí vyneslo v Guinnessově knize rekordů titul nejprodávanější zpěvačka všech dob. Její profesionální záběr je široký, zahrála si v několika filmech, z nichž nejúspěšnější byla její role Evity z roku 1996, za niž získala dokonce Zlatý Glóbus. Rovněž se věnuje psaní textů, režíruje své filmy nebo provozuje s dcerou Lourdes vlastní značku oblečení.

Americká popová královna se narodila v srpnu 1958 v michiganském Bay City jako třetí ze šesti dětí otce Silvia a matky Madonny. Zpěvačka má italsko-francouzsko-kanadské kořeny. Její matka však zemřela v pouhých 30 letech na rakovinu prsu, zpěvačce bylo v té době jen pět let.

Průbojná Madonna se od dětství chtěla stát slavnou a za svým cílem si šla tvrdě. Její úsilí se vyplatilo a jejím prvním obrovským úspěchem byl singl 'Like a Virgin'. Následovala řada dalších, které se umístily ve své době na vrcholech hudebních žebříčku v mnoha zemích světa. Mezi ty nejslavnější patří třeba 'Live to Tell', 'Papa Donť Preach', 'Open Your Heart', 'La Isla Bonita', 'Like a Prayer', 'Frozen', 'Music', 'Hung Up' nebo '4 Minutes'. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků