Jak správně vybrat doplňky do koupelny podle nových trendů? Jsou ideální i jako dárek pod stromeček.

Koupelna je jedním z míst, kde trávíme hodně času. Občas je dokonce koupelna naším jediným místem, kde máme čas jen sami pro sebe, kde relaxujeme a dobíjíme baterky. Jak na to, abychom si tento čas, co nejvíce užili?
Je to jasné: musíme se v koupelně hlavně cítit dobře

Je to jasné: musíme se v koupelně hlavně cítit dobře

Je důležité, jak tento prostor vypadá a jak na nás působí. Ideální jsou nadčasové velkoformátové obklady v přírodních odstínech, jednoduchost a střídmost. To je heslo současných interiérů, které oživujeme právě doplňky. Mezi doplňky patří i přípravky, které používáme. Hýčkejme se a mějme rádi sami sebe, kde více než právě v koupelně si můžeme dopřát kvalitní péči o sebe, své tělo a duši?

Koupit
nyní na www.curapura.cz od 268 Kč včetně DPH
Lze vůbec sladit doplňky?

Lze vůbec sladit doplňky?

Asi každý z nás si někdy koupil dózu na tekuté mýdlo. S čím ji ale sladit, s držákem na WC a štětkou? To je trochu smutné a nás to vůbec neuspokojuje. Ať se jedná o levnější či dražší produkt, po čase se z těchto flakónů vždy sloupne stříbrný lak, pumpička nefunguje a celé to vypadá nehezky. Měníte jen náplň a obal je stejný. Takže lze vůbec sladit tyto doplňky? Ano lze! Rudy Profumi, rodinná značka z Milána založená roku 1920, přináší luxusní kolekci pro péči o tělo i ruce inspirovanou tradičními majolikovými motivy. Vše je sladěno do nejmenšího detailu se skvělými vůněmi a BIO aloe verou. Exkluzivní distributor pro Českou republiku je Curapura.cz a v nabídce jsou i kompletní dárkové sady.

Koupit
nyní na www.curapura.cz od 424 Kč včetně DPH
Změna je život

Změna je život

Nebojte se experimentovat, změnou designu přípravků v koupelně si dopřejete „za málo peněz hodně muziky.“ Náš mozek se dá oklamat jednoduchým trikem: stačí například dát jinou barvu ručníků a přejít na jinou vůni z nabídky Rudy Profumi a koupelna ihned vypadá jinak. Tato drobná změna nastartuje váš mozek a uspokojí stejně, jako kdybyste přestavěli celou místnost. Vyberte si z mnoha unikátních barevných stylů a vůní a s každou změnou ročního období si můžete dopřát tuto malou odměnu v podobě jiného designu a vůní vaší oblíbené kosmetiky.

Koupit
nyní na www.curapura.cz od 1 199 Kč včetně DPH
Ale co když je naše koupelna starší, nebo má výrazné barvy?

Ale co když je naše koupelna starší, nebo má výrazné barvy?

Nevadí. Stará, nová, barevná, či neutrální, z bohaté nabídky si určitě vyberete variantu, která se hodí i do vaší koupelny. Rozmanitost stylů a vůní, od těch neutrálních, jemných, které vzdávají hold italským městům, jako jsou Benátky, Řím, Milano, Portofino, přes unikátní květinové, citrusové, ambrové vůně a flakony s větší barevností, jako je Amalfi Peony, Sardinian Sun, Iris of Capri, Olive oil. Luxusní design, kvalitní složení a skvělé vůně, to je motto značky Rudy Profumi, která myslí také ekologicky. Všechny obaly jsou z PET a jsou plně recyklovatelné. K mýdlům jsou k dispozici také náhradní náplně, právě pro co nejmenší zatížení naší planety, co se týče produkce odpadů.

Koupit
nyní na www.curapura.cz od 268 Kč včetně DPH
A hodí se něco i do kuchyně?

A hodí se něco i do kuchyně?

Samozřejmě, že ano! I v kuchyni si přece každý z nás před i během vaření často myje ruce. Tak proč neoživit svůj interiér v kuchyni mýdlem, které je designové, luxusní a které zároveň pečuje o naše ruce, aniž by je vysušovalo? Následnou péči můžeme doplnit i krémem na ruce ve stejném designu. Ruce o nás hodně prozradí, dopřejme jim kvalitní péči. Tak na co čekáte? Udělejte si radost nebo podarujte své blízké, Vánoce se blíží. S kosmetikou Rudy Profumi nešlápnete vedle.

Koupit
nyní na www.curapura.cz od 197 Kč včetně DPH

Časová osa článků