Slavné ženy rozparky milují.

Slavné ženy rozparky milují. Foto: Super.cz/Profimedia

Vykukující kalhotky, holý zadeček i tetování tam, kam slunce nesvítí: Ženy se rozparků nebojí, tohle jsou ty nejvyšší!

Se začátkem nového roku si s námi můžete připomenout nejvyšší rozparky, které slavné dámy v tom uplynulém vynesly. A že se toho nebály. Navzdory pandemii koronaviru se přece jenom řada společenských akcí uskutečnila a bylo na co se dívat.

Filmové festivaly byly letos vyloženě pastvou pro oko, bedlivý pozorovatel mohl spatřit i víc, než čekal. Na festivalu v Cannes předvedla pořádný rozparek například návrhářka plavek Kimberley Garner, která je sama sobě také modelkou. V Benátkách pak vyvolala pozdvižení například italská zpěvačka Caterina Lalli, jejíž tetování v podobě houslového klíče sahá až po intimní partie.

Tentokrát se rozmáchla trochu moc: Lady Gaga to nevychytala a předvedla fotografům kalhotky

Na bále Met Gala, který se přesunul z května na září, se rozparky pochlubily například Jennifer Lopez (52) nebo Megan Fox (35). I když v případě druhé zmiňované byly „rozpárané“ prakticky celé šaty.

Bez pozornosti nezůstala ani premiéra poslední bondovky Není čas zemřít. Rozparkem udělala radost fanouškům Bond girl Ana de Armas nebo již zmiňovaná Kimberley Garner, která letos snad nesázela na nic jiného.

Bez podprsenky a beze studu: Největší hanbářky roku 2021

A když jsme u filmových premiér, na co koukat bylo i při uvedení Klanu Gucci. Lady Gaga (35) vsadila na rozparky několikrát po sobě a jednou se jí to trochu nevyplatilo. Při pózování fotografům se rozmáchla tolik, že vystavila na odiv i spodní prádlo.

Nejvyššími rozparky roku 2021 se můžete pokochat v naší galerii. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků