Marek Ztracený a Hana Zagorová v klipu k písni Vánoce jako dřív

Bude všechno jako dřív? Poslechněte si novou vánoční píseň Marka Ztraceného a Hany Zagorové. Fanoušci slzí dojetím

Zpěvák, skladatel a čerstvý držitel zlatého Českého slavíka Marek Ztracený (37) přichází s novou vánoční písní. K duetu Vánoce jako dřív si přizval Hanu Zagorovou (76), která nabídku ráda přijala.

„Už dlouho jsem si přál mít s Hankou písničku. Když jsem složil tuhle vánoční, hned jsem jí zavolal, jestli si ji poslechne a má chuť a sílu ji se mnou nazpívat,“ prozradil Super.cz zpěvák.

Nejen zlatý slavík, ale také zlatá Marcela! Proměněná snoubenka Marka Ztraceného patřila mezi největší kočky večera

Píseň původně reflektovala loňské svátky, ovlivněné koronavirovou pandemií, aktuální je bohužel i letos. V textu je ale Ztracený pozitivní a věří, že všechno bude jako dřív.

„Je to vlastně takový malý pokus o záchranu Vánoc, o kterých nám opět tvrdí, že možná nebudou. A věřím, že se s tím textem i posláním ztotožní většina lidí,“ říká zpěvák.

Česko zná nástupce Karla Gotta! Marek Ztracený ovládl Slavíka. Cenu mu předala dojatá Ivana Gottová

Fanoušci mu dávají za pravdu, píseň se setkala s velmi kladným přijetím, mnoho z nich se svěřilo, že při poslechu plakalo dojetím.

V klipu si vedle Ztraceného a Zagorové zahrála také populární dětská herečka Valentýna Bečková, režie se ujal Jaroslav Zderadička. Premiéru měl na první adventní neděli. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků