Mahulena Bočanová Super.cz

Mahulena Bočanová má pro dceru (20) speciální chůvu: Co všechno musí splňovat?

Mysleli jsme si, že je spíš letní typ, ale zmýlili jsme se. "Vedro mě moc nebaví. Moje nejoblíbenější roční období je podzim a pak zima," prozradila herečka Mahulena Bočanová (54), která si pochmurné a sychravé počasí užívá a ráda prý hodně spí, když si nemusí vyčítat, že zaspí krásný den.

"Ulítávám i na podzimních produktech, jako jsou dýně. Vařím a peču je podle různých receptů už od září. A taky je dlabeme, protože Máňu to baví, takže jich máme doma už dvacet," smála se Mahulena, která už má samozřejmě doma hotovou i vánoční výzdobu. Jako každý rok se její dům rozvítil už měsíc před svátky.

Mahulena Bočanová zavzpomínala na vztah s o 24 let mladším Brazilcem. Jak to teď má s muži?

V zimě má ráda i saunování. "Líbí se mi sauna v Braníku, kde jste úplně u té řeky. Teď už hraju daleko méně než před covidem, takže mám i nějaký čas, když je Márinka ve škole, pro sebe. Miluju, když si dám prosecco a koukám do té chladné přírody," svěřila.

"Snažím se žít v menším shonu než dřív. Vyhovuje nám to, a zvlášť Márince to prospívá. Sice točím Ordinaci, ale to je práce přes den, zatímco divadla jsou večer, navíc jsou tam i cesty, tak je to náročné," vysvětlila s tím, že hlídání pro dceru teď potřebuje maximálně třikrát měsíčně.

Jako Sophia Loren. Mahulena Bočanová se pochlubila fotkou své krásné maminky

Chůvu má ovšem velmi speciální. "Je skvělá, skoro stejně stará jako Mári, takže ta ji bere spíš jako kamarádku než jako slečnu na hlídání. Má vystudovanou dětskou psychologii ještě s oborem autismu. Navíc dělala na příjmech na ARO, takže mám absolutní pocit bezpečí," upřesnila. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků