Vánoční inspirace. TOP 5 kvalitních matrací za akční ceny!

Spánek tvoří podstatnou část našeho života a na jeho kvalitě často záleží jak pracovní úspěch, tak dobrá nálada. Těžko byste proto hledali lepší dárek než pohodlný spánek. Vybrali jsme 5 nejoblíbenějších matrací, které jsou pro pohodlný spánek jako stvořené. Paleta jejich předností je široká. Proto si vybere i ten nejnáročnější milovník spánku. Vyberte si matraci, která vyhovuje právě Vám.
Welness či maximální komfort? Proč ne obojí…

Welness či maximální komfort? Proč ne obojí…

Užijte si jednu matraci na dva způsoby. Z jedné strany si užívejte masážní vlastnosti a z druhé, hladké strany, zase maximální pohodlí. Na matraci Paris si spánek opravdu užijete i díky použití několika druhů pěn v několika různých zónách po celé délce. Tyto zóny se starají o to, aby se maximálně přizpůsobily Vašim křivkám a uvolnily svalstvo během spánku. Jistě oceníte i odolný prošívaný potah z dutého vlákna, který je hypoalergenní a s výtažky Aloe vera?

Koupit v akci
nyní na www.eco-matrace.cz
Měkká nebo tvrdší matrace? Vybere si každý

Měkká nebo tvrdší matrace? Vybere si každý

Váháte, zda zvolit tvrdší nebo měkčí matraci? Matrace Relax Vám umožní pouhým otočením vyzkoušet obě varianty. Nabízí jednu stranu touhou a druhou měkčí. Díky ergonomickému zonování bude mít Vaše tělo i páteř správnou oporu a komfort v každé poloze, ať už spíte na zádech, na břiše nebo na boku. Pokud máte v noci problém s pocením, tato matrace je pro Vás jako dělaná. Díky struktuře pěny, která se podobá mořské houbě, je zajištěno vynikající odvětrání. Vyzkoušejte tuto oblíbenou matraci a dostanete od nás nyní jako dárek polštář zdarma!

Koupit v akci
nyní na www.eco-matrace.cz
Dostupný komfort pro náročné

Dostupný komfort pro náročné

Matrace Zeus Aloe Vera dokáže uspokojit i náročné zákazníky, kteří potřebují ortopedickou matraci vysoké kvality. Elastické taštičkové pružiny poskytují kvalitní oporu a díky hustotě pružin (289 pružin na m2) na ni můžete kvalitně spát v jakékoli poloze. Matraci proto můžete bez obav položit na tvrdý a rovný podklad. Potah z dutého vlákna je hypoalergenní a hravě ho sejmete díky všitému zipu ze tři stran. Využijte akční nabídky a pořiďte si nyní tuto oblíbenou matraci s dárkem v podobě polštáře zdarma!

Koupit v akci
nyní na www.eco-matrace.cz
Nejprodávanější matrace s paměťovou pěnou

Nejprodávanější matrace s paměťovou pěnou

Nejpoptávanějším typem matrace jsou ty s paměťovou pěnou. Matrace Faraon je jedničkou v této kategorii. Díky kombinaci paměťové pěny, zónového jádra a kokosu se budete každé ráno probouzet nabití energií, bez proleženin a bolavých zad. Tato matrace dokáže opravdu skvěle uvolnit svalové napětí během spánku, takže se na její kvality můžete spolehnout i po opravdu náročném dni. Dopřejte si výhody této jedinečné matrace nebo ji věnujte v podobě dárku Vašim nejbližším. K nákupu matrace nyní nabízíme polštář zdarma!

Koupit v akci
nyní na www.eco-matrace.cz
Zlatá střední cesta

Zlatá střední cesta

Matrace Memory WELL PUR nevytváří protitlak vůči tělu. Při horkých letních dnech oceníte jejich schopnost ochlazovat. Naopak v zimní počasí velmi dobře zahřejí. Proto si sladký spánek na této matraci můžete vychutnávat opravdu dlouho a ráno se probudit naprosto svěží a plní energie. Dále je často poptávaná pro svoji snadnou údržbu, prodyšnost a univerzálnost. Tuto oblíbenou matraci jinde nenajdete, proto neváhejte a využijte její dostupnosti za akční cenu.

Koupit v akci
nyní na www.eco-matrace.cz

Časová osa článků