Mark Hoppus

Mark Hoppus Profimedia.cz

Slavný zpěvák bojoval s rakovinou ve 4. stadiu: Ukázal, jak vypadá realita při chemoterapiích

Frontman a basák kapely Blink-182 Mark Hoppus se podělil o fotku z období, kdy podstupoval chemoterapie a byl zhruba v polovině léčby. Zpěvákovi v dubnu diagnostikovali rakovinu ve 4. stadiu.

„Mám hodně za co být vděčný. Tahle fotka je z června, byl jsem v polovině chemoterapií a přišpendlený k podlaze na záchodě jsem neměl ponětí, jestli léčba zabírá, nebo ne,“ popsal selfie z toalety, kde prakticky trávil dny.

„Pokud si někdy budu stěžovat nebo se zabývat nějakou banalitou, prosím, ukažte mi tuhle fotku, abyste mi připomněli, jak špatně může být a jaké štěstí ve skutečnosti mám,“ vzkázal u příspěvku na sociální síti.

Na tohle fanoušci čekali: Frontman Blink-182, který bojuje s rakovinou ve 4. stadiu, zveřejnil výsledky testů

Hoppusovi diagnostikovali rakovinu lymfatického systému, i když byla nemoc ve 4. stadiu, jde o jednu z nejmírnějších forem rakoviny, a tak měl zpěvák velkou naději, že léčba zabere. A povedlo se.

V září zpěvák oznámil, že svůj boj nad zákeřnou nemocí vyhrál. „Právě jsem se viděl se svým onkologem a jsem bez rakoviny! Díky bohu, vesmíru a rodině, přátelům a všem, co mi drželi palce,“ informoval tehdy své fanoušky.

Doplnil, že ho sice čekají testy každého půl roku a nějakou dobu se bude z léčby vzpamatovávat, ale je nesmírně vděčný. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků