Madonna

Madonna Foto: Super.cz/Profimedia

Madonno, proč, ptají se fanoušci: Nejnovější snímky popové královny rozdýchávají jen těžko

Madonna (63) byla vždycky provokatérka, ale někteří její fanoušci mají pocit, že by po šedesátce přece jenom mohla zmírnit. Popová královna zveřejnila fotografie ve spodním prádle a síťovaných punčochách. Na některých fotkách jí byla vidět i prsa.

Snímky nafotila v posteli, vedle ní, ale i pod ní, kdy jí koukal zpod postele jenom zadek. A fanoušci to rozdýchávají jen těžko.

„Tohle už začíná být trochu trapné. Tvoje děti musí být fakt pyšné. Přestaň ukazovat holý zadek, už jsme z něj viděli dost. Tehdy to bylo odvážné, ale teď to nemá úroveň. Proč, Madonno, proč?“ ptal se jeden z fanoušků v komentářích.

V minisukni a předklonu. Madonna fanouškům nabízí nový pohled na svou osobu

„Místo takových směšných fotek raději zapracuj na pořádné muzice. Musela jsi pod tou postelí ztratit svoji důstojnost. Klesáš stále hlouběji,“ zaznělo také.

„Nechápu, že jí dovolí vystavovat nahé tělo na sociální síti, tohle je Instagram, ne porno stránky. V tvém věku by ti slušelo mít nějakou sebeúctu,“ nebral si servítky další sledující.

Kromě toho mnozí kritizovali její vzhled, zpěvaččin obličej některým přišel umělý. Na druhou stranu se ale samozřejmě pod příspěvkem objevilo i mnoho pochvalných komentářů.

Madonna si z kritiků obvykle nic nedělá, ovšem v nedávném rozhovoru dala jasně najevo, jak jí leze krkem současný trend tzv. kultury rušení (cancel culture).

Madonna způsobila poprask v televizi. Tímhle gestem totálně vykolejila moderátora pořadu a pobouřila diváky

"Je to děsivé, nikdo už nemůže říct naplno, co si myslí, protože se bojí, že ho zavrhnou. Narušení klidu je vnímáno jako velezrada, ale pravdou je, že čím víc budete mlčet, tím víc se budete bát, a o to nebezpečnější to je. Jenom to posílíme, když budeme úplně držet klapačky,“ uvedla v rozhovoru pro magazín V.

Madonniny snímky, které vzbudily rozruch, si prohlédněte v naší galerii. V anketě pak můžete hlasovat, jestli jsou podle vás fotografie sexy, nebo už za hranicí vkusu. 

Jsou podle vás Madonniny fotky sexy?

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků