Kim Kardashian a Pete Davidson Video: Profimedia

To je cucflek? Kim Kardashian dává na odiv náklonnost ke slavnému komikovi. Kanye West mezitím řeční o obnově rodiny

Kim Kardashian (41) a Pete Davidson (28) tvoří nový hvězdný pár a lásku už dávají na odiv i na veřejnosti. Vodí se za ruce, chichotají se spolu jako náctiletí, a komik dokonce předvedl modřinku na krku, která vypadala jako cucflek.

Dvojice vyrazila na večeři do luxusní italské restaurace v Santa Monice a fotografové je okamžitě obklopili.

O románku se začalo spekulovat krátce poté, co Kim vystoupila v Saturday Night Live Show, kde se Pete objevuje pravidelně. Vztah nepřímo potvrdili až minulý týden, kdy vyrazili ruku v ruce na nákup.

Pod přiléhavý top si nevzala podprsenku: Takhle Kim Kardashian září po boku mladšího komika

Pro proslulého hollywoodského proutníka je Kim opravdu úlovek. Je ale známý tím, že slavné partnerky dost střídá, tak uvidíme, jak dlouho mu vydrží tahle známost.

A co na to Kanye West (44), s nímž Kim řeší rozvod? Ten zpívá úplně jinou písničku. „Je čas během Díkůvzdání obnovit rodinu,“ nechal se slyšet při návštěvě losangeleského útulku pro bezdomovce.

„Dnes ráno jsem se probudil a uvědomil si, jaké je to požehnání, že se můžu probudit, zacvičit si a jet domů za svou manželkou a dětmi. Slyšeli jste dobře, řekl jsem manželkou a dětmi a chci, aby se všichni modlili za naši rodinu. Děláme chyby. I já jsem chyboval. Veřejně jsem se jako manžel choval nepřijatelně, ale jsem tu, abych to napravil,“ kál se.

Konečně kápla božskou: Kim Kardashian promluvila o manželské krizi a rozvodu s Kanyem Westem. Budete se divit

Není jasné, jestli Kanyeho minuly zprávy o jeho ženě a jejím milostném životě, nebo se je jednoduše rozhodl ignorovat, ale Kim tedy rozhodně nevypadá, že by s ním toužila něco slepovat.

S Westem má Kardashian čtyři děti a rozchod vyšel najevo v první polovině tohoto roku. Předcházely mu rapperovy šokující projevy a výlevy na Twitteru, kde mimo jiné pozurážel svou manželku i její rodinu. Už půl roku předtím, než vyšel rozchod najevo, navíc žili prakticky odloučeně, údajně kvůli práci se West zdržoval převážně na ranči ve Wyomingu. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků