Tentokrát diváky čeká charitativní večer StarDance.

Tentokrát diváky čeká charitativní večer StarDance. Česká televize

Jak bude vypadat benefiční večer StarDance? Bez Chlopčíka, Návorkové i vyřazování

V sobotu televizní diváky čeká již sedmý večer StarDance. Tentokrát půjde o benefiční kolo, během kterého se budou vybírat peníze pro Centrum Paraple. Oproti předešlým ročníkům však bude mít letošní charitativní díl zcela jinou podobu. Vozíčkáři se stanou patrony zbylých pěti párů.

V tomto kole se nebude vypadávat, ale taneční páry budou tančit regulérní tance, které bude porota hodnotit a známky se budou převádět do dalšího kola. Diváci na začátku pořadu nepřijdou o společný tanec tanečních párů s patrony, který připravil Marek Zelinka.

Krize Tomáše Vernera ve StarDance: Krasobruslař přiznal, že už nemůže, a dokonce zrušil trénink

„Benefiční večery samozřejmě znám z předchozích řad, ale letos to bude úplně jiné, jelikož nepůjde o tanec ve dvou s tanečníkem či tanečnicí na vozíčku, ale o hromadné číslo. Teď při trénincích mi zatím úplně moc nedochází rozměr pomoci, spíše si užívám společně strávený čas, který považuji za velice inspirativní,“ říká Jan Cina (33).

Jeho kolega Mirai Navrátil (29) dodal: „Máme za sebou dva dny tréninku na společný tanec všech párů a vozíčkářů a podle mě je to čím dál lepší. Ze začátku má člověk obavy z toho, co ho vlastně čeká a do jaké míry půjde tančit. Naše patronka Adrianka to ale zvládá krásně. Jde o opravdu obohacující zkušenost – čím víc nám to jde, tím je to dojemnější. Bojím se, abychom v sobotu nebyli moc naměkko,“ uvedl k tréninkům.

Trápení ve StarDance pokračuje: Tanečnice Miraie Navrátila je na konci sil. V sobotu nevystoupí

Ve čtvrtek Česká televize oznámila, že na parketu bude chybět Miraiova tanečnice Lenka Nora Návorková. Jako důvod uvedla velké vyčerpání. „Bohužel, „podařilo“ se mi najít limity vlastního těla. Bolí mě úplně všechno, sotva dokážu chodit,“ uvedla.

Chybět bude také porotce Zdeněk Chlopčík, který má stále pozitivní test na covid, a zůstává tak v karanténě. 

Eliška Vinterová , Super.cz


Časová osa článků