Proč Simona a Karel na svatbě chyběli?

Proč Simona a Karel na svatbě chyběli? Foto: Super.cz/Michaela Feuereislová a Tonda Tran / CNC / Profimedia , Michaela Feuereislová

Jakub Vágner neměl na svatbě všechny sourozence. Proč chyběl brácha Karel s manželkou Simonou Krainovou?

Rybář Jakub Vágner (39) se o víkendu oženil. Na jeho svatbě s rybářkou Claudií Darga ale nebyla celá rodina.

Na veselce kupodivu chyběl Jakubův mladší bratr Josef, který podle svých slov nebyl pozván. Mezi svatebčany byste také marně hledali nejstaršího Karla Vágnera juniora, kterého by na rodinnou akci s největší pravděpodobností doprovázela manželka Simona Krainová (48).

Jakub Vágner se oženil. Vzal si pohlednou rybářku

Vztahy podnikatele a světově známého propagátora sportovního rybaření se zdály být doposud v pořádku. Simona a Karel dokonce Jakubovi fandili v publiku během jeho působení v soutěži StarDance.

Proč tedy brácha Karel Vágner chyběl na Jakubově svatbě? „Na svatbě bráchy jsem nebyl z interních rodinných důvodů,“ řekl Super.cz diplomaticky Karel, který popřel rozbroje se svým sourozencem.

Nejmladší syn Karla Vágnera promluvil: Všech 6 dětí, které má táta se 3 ženami, se nikdy nesešlo u jednoho stolu

„Bráchu mám moc rád, vídáme se, pracujeme spolu. Jakubovi přeji, ať mají s Claudií krásný život. Claudii vítám do rodiny, je to moc milá a hezká holka, jméno Vágner jí bude slušet,“ dodal Karel Vágner. Zda-li se ale Vágner junior nechtěl účastnit rodinné události kvůli jinému členovi rodiny, jsme se už nedozvěděli. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků