Cris Galera se rozvedla sama se sebou.

Cris Galera se rozvedla sama se sebou. Profimedia.cz

Žena, která si vzala samu sebe za manželku, se po 90 dnech rozvádí: Potkala někoho jiného

Že se páry rozvádějí, je věcí poměrně běžnou. Ale co když se chcete rozvést sami se sebou? Modelka Cris Galera (33) se koncem léta provdala sama za sebe, protože už zkrátka nechtěla spoléhat na muže, že ji učiní šťastnou. Zdánlivě dokonalý svazek se ale rozhodla po 90 dnech ukončit. Důvod? Potkala někoho jiného.

„Byla jsem v manželství se sebou šťastná, ale když jsem potkala někoho výjimečného, začala jsem zase věřit na lásku,“ svěřila se Daily Staru.

To je pořádný zvrat, ještě před svou svatbou totiž hovořila zcela jinak. „Vyzrála jsem a uvědomila si, že jsem silná a odhodlaná žena. Vždycky jsem se bála být sama, musela jsem se naučit, jak se sama cítit dobře. Když jsem k tomu dospěla, rozhodla jsem se to oslavit,“ odůvodnila tehdy rozhodnutí pojmout samu sebe za manželku.

Žena, kterou přitahují předměty, se “provdala“ za svůj kufřík: Gideon je můj manžel a mentor, říká o něm

Sňatek ani rozvod pochopitelně nebyly oficiální, svůj velký den ale Cris oslavila alespoň sexy snímky. Zapózovala v bílých šatech před kostelem v rodném San Paolu. Jak přiznala, outfit měl především zdůraznit její přednosti, bujné silikony.

Sňatek Brazilce sice trochu naboostoval instagramový profil, má už přes 184 tisíc sledujících, ale bohužel si ji kvůli tomu také dobírají.

„Rozhodla jsem se, že nebudu číst nenávistné komentáře. Názory ostatních nezmění, co si myslím,“ nechala se slyšet. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků