Herečka Iva Hüttnerová

Herečka Iva Hüttnerová Foto: Michaela Feuereislová

Před pár měsíci prodělala covid: Oblíbená herečka stále není v pořádku a trápí ji zdravotní problémy

Herečka a výtvarnice Iva Hüttnerová (72) si letos na jaře prošla koronavirem. Přestože se chovala velmi opatrně, nemoc se jí nevyhnula a 14 dnů bojovala s těžkým průběhem covidu. Následky po prodělané nemoci cítí herečka i několik měsíců poté.

„Pořád ještě nejsem úplně ve své kůži, ale projevuje se to spíš na duši než na těle. Častěji než dřív mám špatnou náladu, jsem lítostivá, smutná a bez energie. Ale může to být i podzimem. Nebo věkem,“ svěřila se Super.cz herečka, která se již vrátila k práci jak před kamerou, tak i na divadelních prknech.

Dobrá duše ze Slunečné prodělala covid. Nikdy v životě mi nebylo tak mizerně, říká

Za sebou tak má odehranou 100. reprízu muzikálu Kvítek mandragory. V představení se objevuje především v noční košili a v posteli, což jí rozhodně nevadí. Nedávno si totiž prošla zlomeninou nohy, kterou nemá stále v pořádku. „Noha mě trápí pořád. A aby toho nebylo málo, ještě jsem to nedávno přiživila pádem z kola, takže pořád chodím trochu nejistě. Ale věřím, že se to časem spraví,“ svěřila se nám herečka, která se i tak snaží být zdravá a ve formě.

„Na zdraví v téhle zvláštní době myslím víc než kdy před tím. Snídám plnou hrst vitaminů a chodím na procházky se psem, co bolavá noha dovolí. Ale to je asi tak všechno,“ dodala Iva Hüttnerová. 

Eliška Vinterová , Super.cz


Časová osa článků