Monika Bagárová a Patricie Pagáčová na vyhlášení ankety Český slavík

Monika Bagárová a Patricie Pagáčová na vyhlášení ankety Český slavík Michaela Feuereislová

Monika Bagárová čelí výhrůžkám Řezníkových fanoušků. Obrátila se na policii

Poté, co Monika Bagárová (28) na Českém slavíkovi nevydržela přihlížet urážení sebe a svých kolegů v sále od rappera Řezníka, a také veřejně promluvila, dočkala se nenávistných reakcí. Fanoušci rappera zpěvačce ve zprávách vyhrožují tak moc, že Monika vše nahlásila policii.

Rapper při přebírání Zlatého slavíka v kategorii hip hop & rap označil českou pop music za dno. Monika nevydržela, a také si nebrala servítky.

Jste shnilá a plesnivá osoba! Monika Bagárová se pustila do držitele Slavíka, který urážel její kolegy

"Podle mě jste shnilá, plesnivá osoba, která se schovává pod maskou a nemá odvahu ukázat svou tvář. No nedivím se, nechceme vás potkávat," řekla Monika a právě za tato slova jí začaly chodit výhružné zprávy.

Drsňák Řezník po Slavících. Na Bagárovou se nezlobím, ani nevím, o koho jde

"Našlo se pár zpráv a výhrůžek od fanoušků pana nejmenovaného. Předávám policii," svěřila se Monika. "Nemám chuť ani potřebu to dál řešit a už vůbec ne tohodle člověka nějakým způsobem dál rozebírat. Zabojovala jsem za nás všechny v ten daný moment a řekla svůj názor. Jeho tvorbu neznám a ani mě nezajímá. Zhodnotila jsem jeho výstup, jeho chování. Tím to pro mě skončilo," dodala Bagárová. 

Gabriela Wolfová , Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků