Páry na předávání cen Český slavík

Páry na předávání cen Český slavík Super.cz

22 párů z Českého slavíka. Komu to seklo a koho neměli radši vůbec vpustit?

Když vyrážíte ve dvou, měli byste zapřemýšlet nejen nad tím, aby vám to slušelo jako jednotlivcům, ale sladit se i jako pár. Vybrali jsme daadvacet párů, které vyrazily na Českého slavíka a sami můžete vidět, komu se podařilo outfity dokonale vyladit a kdo spíš selhal.

Záležet si rozhodně dal Petr Janda (80), který sladil pás ke smokingu s barvou šatů svojí ženy Alice. Akcenty zlaté zvolili Richard Krajčo (45) s manželkou Karin. A vlastně dokonale sladění ve svých bizarních modelech nehodících se na Českého slavíka byli i vítěz kategorie hip hop & rap Řezník s přítelkyní. Řezník frak doplnil maskou přes obličej, jeho partnerka zvolila latexový model jak ze sado-maso salónu.

OBRAZEM: 33 slavných párů na premiéře filmu Karel: Kdo zazářil a kdo měl zůstat radši doma?

Většinou pak už šlo o klasiku, kdy pánové oblékli smoking, anebo tmavý oblek a dámy večerní šaty jako to bylo u pořadatelského páru Lilie Khousnoutdinové a Karla Janečka (49), Marty Jandové (48) s manželem Miroslavem Vernerem, Andrey Kalivodové (45) s manželem Radkem Tögelem, Lucie Bílé (56) s partnerem Radkem Filipim nebo Marka Ztraceného se snoubenkou Marcelou.

Komu to slušelo, a kdo se spíš ve volbě sekl, se můžete podívat v naší bohaté fotogalerii. 

Gabriela Wolfová , Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků