Monika Bagárová a Patricie Pagáčová na vyhlášení ankety Český slavík

Monika Bagárová a Patricie Pagáčová na vyhlášení ankety Český slavík Michaela Feuereislová

Jste shnilá a plesnivá osoba! Monika Bagárová se pustila do držitele Slavíka, který urážel její kolegy

Rapper Řezník (35) si nebral servítky a v přímém přenosu zkritizoval stav české pop music i existenci ankety Český slavík, která se po několikaleté pauze vrátila na televizní obrazovky.

Rapper, který rád provokuje a pro vulgarity nejde daleko, byl roku 2013 vyloučen z kategorie Hvězda internetu. Nový pořadatel ankety ho ale v Českém slavíkovi demokraticky ponechal a Řezník rovnou vyhrál v kategorii hip hop & rap. Na pódiu si pak v přímém přenosu nebral servítky.

„Upřímně jsem měl velkou radost, když tahle anketa skončila, a doufal jsem, že už se nebude obnovovat. Česká pop music je už roky na úplném dnu, nekopíruje zahraniční trendy, a když si občas naladím v autě rádio, udělá se mi fyzicky zle,“ nechal se slyšet Řezník, který ani na pódiu neodložil svou typickou masku.

Tohle nikdo nečekal: Lucii Bílou z trůnu na Českém slavíkovi sesadila Ewa Farna!

Mladou generaci prý tato anketa absolutně nezajímá. „Tohle je takový žebříček toho, co poslouchají ženské 50 až 60 plus. U nás jsou šikovní progresivní umělci, ale ti v tomhle sále nesedí,“ měl jasno a rovnou poprosil své fanoušky o to, ať mu příště neposílají hlasy.

Řezníkův projev vytočil zpěvačku Moniku Bagárovou (28), jež o pár minut později předávala s herečkou Patricií Pagáčovou (34) jednu z cen.

Bagárová se na Slavících pustila do Řezníka.

„Chtěla bych konkrétně k panu Řezníkovi. Podle mě jste shnilá plesnivá osoba, která se schovává pod maskou a nemá odvahu ukázat svou tvář, no nedivím se, nechceme vás potkávat,“ vzkázala mu a zároveň pochválila své kolegy. „Vy, mí drazí kolegové, jste úžasní muzikanti, talentovaní lidi a já vám všem držím palce a vážím si vás,“ vzkázala muzikantům, které Řezník považuje za hudební dno. 

Souhlasíte s Monikou Bagárovou?

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků