Díky aplikaci v telefonu můžete ovládat všechna osvětlení v domě

Díky aplikaci v telefonu můžete ovládat všechna osvětlení v domě Foto: Eglo.cz

Ušetřete díky inteligentnímu osvětlení, které lze ovládat i ze sedačky

Přemýšlíte o tom, jak vylepšit svůj domov a zároveň ušetřit? A slyšeli jste už o inteligentním osvětlení?

Inteligentní osvětlení mají na svědomí chytré žárovky, u nichž můžete ovlivnit nejen intenzitu osvětlení, ale také barevnost. S chytrými žárovkami si nastavíte ostré a studené teplo pro práci nebo tlumený a teplý odstín pro večerní relaxaci.

Nový koncept inteligentního osvětlení EGLO Connect tvoří chytré žárovky a jejich dálkové ovládání. K tomu slouží buď ovladač zakoupený se žárovkami, nebo aplikace v chytrém telefonu. S pomocí aplikace pak můžete ovládat až padesát žárovek najednou nebo si rozsvítit ještě před příchodem domů.

Díky inteligentnímu osvětlení můžete změnit ráz celého domu i každého pokoje kdykoliv se vám zamane

FOTO: Eglo.cz

Změňte barvu i teplotu

Výhodou inteligentního osvětlení je možnost měnit barvy, regulovat teplotu bílé barvy, tlumit světlo nebo ho naopak rozjasňovat.

Systém inteligentního osvětlení EGLO Connect zakomponoval výrobce i do zákazníky velmi oblíbených stropních LED svítidel Fueva či Competa a kazetových LED svítidel do stropních podhledů Salobrena.

Dálkový ovladač je součástí balení sérií Salobrena-C a Sarsina-C, k ostatním svítidlům si jej můžete také zakoupit. Ale i bez dálkového ovládání můžete s chytrými žárovkami manipulovat, a to již zmíněnou aplikací ve svém chytrém telefonu. V aplikaci vidíte všechny ovládané žárovky a ve kterých místnostech se nacházejí. Z gauče v obýváku tak můžete manipulovat s osvětlením v jiných místnostech domu, což je skvělé třeba v případě, že někde zapomenete zhasnout a už se vám nechce se vracet.

Ovladačem regulujete intenzitu osvětlení, teplotu nebo nastavíte automatické zhasnutí

FOTO: Eglo.cz

Šetří náklady

Ovládání svítidel můžete samozřejmě sdílet s ostatními členy rodiny. V aplikaci také vidíte momentální spotřebu i přehled spotřeby za vybrané období, což je v době, kdy stoupají náklady na elektřinu velmi vítané. Můžete tak regulovat i spotřebu elektrické energie, která je u těchto žárovek i tak velice příznivá. A ještě jedna dobrá zpráva nakonec. Výrobce poskytuje na integrovaná LED svítidla záruku pět let. 

Tento článek nevyjadřuje názor redakce.

Seznam Advertorial


Časová osa článků