Josie Gibson

Josie Gibson Profimedia.cz

Host v ranní show ukázal moderátorce svůj penis, který je prý největší na světě: Její reakce je k nezaplacení

Američan Jonah Falcon tvrdí, že má největší penis na světě, a rozhodl se o tom přesvědčit i moderátory britské ranní show This Morning, kam si ho pozvali jako hosta. Úd přirovnal k piksle od chipsů či k lilku, nakonec ale usoudil, že žádný popis se nevyrovná důkazu. Proto Phillipu Schofieldovi a Josie Gibson ukázal snímek v mobilu. Na jejich reakci se podívejte sami.

Zatímco Phil rukama zakryl ústa a začal se smát, Josie zůstala v šoku s vytřeštěnými očima a otevřenou pusou. „Gratuluji,“ smál se směrem k hostu moderátor.

Největší prsa v Evropě už jí nestačí. Němka (33) chce mít poprsí „velké jako Titanik“

Už v minulosti Jonah uvedl, že mít velký penis, ten jeho prý měří 34,5 cm, není žádná výhra. Jako herce ho kvůli tomu režiséři nenajímají.

„Vyhledají si jméno Jonah Falcon a řeknou, že mě neosloví, protože jsem slavný pro velikost svého penisu. Opravdu to ničí mou kariéru, mám dva přátele castingové režiséry, kteří mi to řekli,“ svěřil muž deníku The Sun.

Tvrdí o sobě, že má nejdelší penis na světě. Ochranka na letišti si myslela, že v rozkroku pašuje výbušniny

Známá je také jeho historka z letiště, kde byl podroben prohlídce, protože si personál myslel, že Falcon v nohavici pašuje výbušniny. Navzdory všem nepříjemnostem by prý ale neměnil. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků