Paloma Faith

Paloma Faith Profimedia.cz

Tři měsíce po urgentním císařském řezu nemohla zpěvačka pořádně chodit: Bolesti byly naprosto vyčerpávající, říká

Zpěvačka Paloma Faith je maminkou už dvou dcer. Jedné jsou čtyři roky, druhé devět měsíců. Ohledně mateřství je celkem sdílná, svěřila se například, že druhou dceru počali za pomoci umělého oplodnění.

Tentokrát se Paloma na sociální síti rozepsala o prvním porodu, kdy musela urgentně podstoupit císařský řez.

„Můj první porod a poporodní období rozhodně nebylo růžové. Po 21 hodinách museli přistoupit k císařskému řezu. Po něm jsem tři měsíce nemohla pořádně chodit, bolesti byly vyčerpávající,“ rozepsala se.

Na šestý pokus to vyšlo s umělým oplodněním a teď zpěvačka zažívá muka kvůli kojení: Prsa musela obložit hlávkovým zelím

„K tomu přidejte malou piraňu, která vám ničí bradavky, zánět dělohy a máte vzpomínky, které z hlavy jen tak nedostanete,“ dodala.

Zpěvačka doplnila, že ne každá žena má zkrátka s porodem a poporodním obdobím dobré zkušenosti, a vyzvala ženy s těmi horšími, aby se o ně nebály podělit a zapojily se do diskuzí.

Paloma rodila císařem i napodruhé, tentokrát plánovaně, a své si užila také, když se snažila otěhotnět. Podstoupila šest kol umělého oplodnění.

Po pěti nevydařených umělých oplodněních se zpěvačka (39) konečně dočkala druhého potomka: Mám bradavky v plamenech, napsala

V únoru se podělila o fotku s novorozenou dcerou s tím, že má bolesti, je vyčerpaná a kojení jí opět dělá problémy. Dodala však, že veškeré útrapy za to samozřejmě stojí. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků