Monika Sommerová Super.cz

Z ploché hrudi musí vykouzlit aspoň trojky: Na Fantoma opery budou tuhle zpěvačku v dekoltu vycpávat

Z jeviště divadla GoJa Music Hall nesleze ani jediný večer. Zpěvačka Monika Sommerová (35), která se v hlavní ženské roli Christine v muzikálu Fantom opery alternuje s kolegyní Michaelou Gemrotovou (36), totiž nastudovala ještě další roli. "Budu tam prostě pořád," smála se svatební svědkyně manželky Bohuše Matuše (48).

Kromě Christine bude hrát a zpívat také operní divu Carlotu, což je docela náročné na střídání způsobu zpěvu. "Zkouším denně od rána až do večera a studuji dvě rozdílné role. Hlasově je to jiné. Ale když má člověk klasickou techniku, tak jenom přifoukne a dá tam víc energie a myslím, že to pak vyjde tak, jak to má být," míní Monika.

Že vyvedl na premiéru tuto ženu, nebyla náhoda: Producent Janeček se chlubil kráskou z Fantoma opery

Složitější to ovšem bylo s kostýmy, které zdědila po kolegyni, která má úplně jinou postavu. "Musely se hodně upravovat, protože moje vnadnosti nejsou tak velké, jaké měla ona a jaké by asi měly pro Carlotu být. Jedna se šaty zužovaly a pak se budou různě vycpávat v oblasti dekoltu. Čtyřky se asi nezvládnou, ale snad to budou aspoň trojky," svěřila Super.cz Monika, která má sama sotva dvojky, jak se můžete přesvědčit ve videu i v naší fotogalerii. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků