Richard Genzer Super.cz

Porotce StarDance a hlasová koučka Hlasu se po 10 letech, co jsou od sebe, rozvádějí

Konečně se po letech rozhoupali a rozhodli úředně zpečetit to, že už spolu skoro deset let nežijí. K rozvodu se roky neměli, ať už to bavič Richard Genzer (54) a zpěvačka Linda Finková (53) vysvětlovali leností, nechutí řešit úřady, nebo nedořešenými dluhy.

Linda s Richardem spolu vycházejí velmi dobře. Zpěvačka svého stále ještě manžela dokonce pozvala jako kmotra knihy Stará, tlustá, blbá, kterou napsala spolu s kamarádkami Anetou Christovovou a Vlaďkou Pirichovou.

"Překvapila mě, protože jsem myslel, že umí psát jenom hesla. Já měl vždycky na lednici: Rohlíky, vajíčka, máslo, vynes koš! Takže jsem v šoku, že dá na papíře dohromady souvislou větu," smál se Geňa na konto Lindy.

Richard Genzer přišel o miliony! Ukazuji rodině, jak vypadá chudoba, říká

Ovšem v dobrém. "Máme se rádi, máme spolu děti, to se nedá škrtnout. Teď ale konečně řešíme nějaké věci, které už jsme posunuli mnohem dál, a pak to bude super. Tak chci popřát tomu jejímu hodně štěstí," zprvu jen naznačil Genzer, že konečně šlápli do oficiálního řešení rozvodu, který plánují minimálně dva roky.

Linda Finková o rozvodu s Genzerem: Na majetku a dětech se domluvili, zbývá jen papírování a soud

"To už se musí, abychom měli všichni potom klid. Nechali jsme to hodně dlouho spát a už se to musí udělat, abychom byli oba v pohodě," uzavřel herec a porotce StarDance. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků