Milan Peroutka

Milan Peroutka Foto: archiv M. Peroutky

Skončil ve Snídani a narostla mu křídla: Milan Peroutka po moderování neteskní

Milan Peroutka (31) toho během posledního roku zažil dost. Prodělal covid, skončil ze dne na den ve Snídani s Novou, natočil klip v Egyptě s účastnicí soutěže Love Island Gabrielou Gášpárovou (20), nazkoušel hlavní roli Ondřeje v muzikálu Láska nebeská v Divadle Broadway, a především poslal do světa debutovou desku Žij a tancuj.

„Songy jsme složili tak, aby fungovaly i na živých koncertech a publikum si u nich i trochu zaskákalo, ale zároveň je tu několik balad v čele s mou nejoblíbenější Druhej břeh, která patří všem těm, které jsme měli tolik rádi, ale dnes už je nosíme jen ve svých srdcích,“ prozradil Milan po koncertním křtu desky v Malostranské besedě.

Kvůli těmto záběrům letěl Peroutka do Egypta: V prázdném hotelu mu při natáčení klipu asistovali turisti

Album pokřtili Patricie Pagáčová, Roman Staša, Denisa Nesvačilová a bývalá kolegyně ze Snídaně s Novou Nikol Čechová alias Shopaholic Nikol. Mezi hosty nechyběla Milanova kamarádka Anna Slováčková, se kterou zazpíval nový duet Tanči se mnou. „Tuhle písničku jsem na desku nezařadil, protože mi v ní pořád něco chybělo. A byl to právě hlas Aničky,“ svěřil Milan.

Milan Peroutka promluvil o odchodu ze Snídaně: Nikdo nám to dopředu neoznámil, ale šuškanda funguje

Po moderování se mu prý nestýská. „Snídaně byla úžasná zkušenost, ale čím je ta zkušenost vzdálenější, tím větší je to pro mě sci-fi. Teď se mi celkem pravidelně podaří zaspat, a to vstávám o několik hodin později. Budíka si ale dávat nemusím, protože hraju momentálně hodně v divadle a koncertuju, což je večer,“ smál se.

Písně z nového alba zazní na jarním klubovém turné, které pro své fanoušky chystá. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků