Marian Vojtko Super.cz

Odmítat vakcínu ze strachu z jehly? Představitel Fantoma opery má v hlavě napíchaných 3 000 vlasových štěpů!

Když se v televizní debatě zpěvák Marian Vojtko (50) vymezil k vakcinaci, zůstali v úžasu mnozí, včetně producenta Františka Janečka (79), který ho opět obsadil do titulní role muzikálu Fantom opery, který bude mít 26. listopadu obnovenou premiéru.

Sám zpěvák vlastně ani neví, proč se nechal k účasti přemluvit a za tím, co řekl, už si až tak nestojí. "Volali mi, abych do pořadu přišel, a sám jsem pak koukal, co tam vlastně dělám a co to vlastně říkám. Byl jsem tam omylem. Něco jsem musel říct. Je pravda, že očkovaný nejsem, ale i tady v divadle mi spousta lidí vysvětluje, o čem ty vakcíny jsou, volal jsem i imunologům a vakcinologům, a teď už přemýšlím, že bych do toho šel," nechá se snad konečně přemluvit k očkování.

Nedostal jsem argumenty, proč bych se očkovat měl, říká Marian Vojtko, který se na vakcínu nechystá

Jedním z jeho argumentů byl i strach z jehel. Tomu jsme se ale už opravdu museli smát. Zpěvák si totiž nechal napíchat do hlavy 3000 vlasových štěpů, aby zakryl ustupující čelo a kouty. Před pěti lety jsme s ním natáčeli přímo u zákroku. "Ale to jsou malinkaté jehličky a na hlavu si nevidím. Když vidím krev, tak odpadávám," vymlouval se.

Český zpěvák podstoupil transplantaci vlasů. Komplexy z plešky ho stály tři sta tisíc! Máme video z operačního sálu

"Uznávám, že v tomhle období bude asi očkování nejrozumnější počin," seznal, že se nepřipojí k antivaxerům z branže jako je třeba Ilona Csáková. "To opravdu ne. Vždycky jsem byl proti nějakému politizování umělců. Tak bych se chtěl ještě vrátit k tomu pořadu a omluvit se, že jsem řekl něco mimo. Lidé mají názory a já se nechal přesvědčit," uzavřel. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků