Britney Spears

Britney Spears Profimedia.cz

Po 14 letech si dala skleničku: Co dalšího se pro Britney Spears mění s koncem nuceného opatrovnictví?

Britney Spears (40) je konečně volná. Minulý týden po téměř 14 letech skončilo její nucené opatrovnictví. Jejím opatrovníkem byl otec Jamie, s nímž se o svou „svobodu“ Britney v posledních letech soudila. Teď může slavit. A po dlouhé době i třeba skleničkou šampaňského.

Tu si dopřála první víkend, který slavila jako svobodná žena, jak popsala fanouškům na sociální síti. Zpěvačka přestala pít v roce 2007 po svém nervovém zhroucení. Se ztrátou svéprávnosti ani nemohla. Její tým pečlivě dohlížel na to, aby alkohol nebyl v dosahu nikde, kde se objevila.

A to není zdaleka vše, co jí bylo odpíráno. Šéf ochranky Alex Vlasov, který promluvil v dokumentu streamovací sítě Hulu The New York Times Presents: Controlling Britney Spears, uvedl, že měla zpěvačka monitorovací zařízení dokonce i v ložnici, monitorován byl také její mobilní telefon, poté, co jí dovolili, aby ho vlastnila. Členové ochranky dohlíželi hlavně na to, jestli bere léky.

Nejšťastnější den v mém životě, oznámila Britney Spears u videa z oslav konce nadvlády jejího otce po více jak 13 letech

Jamie Spears u soudu uvedl, že toto jednání bylo v zájmu Britney a pro její bezpečí. Zpěvačka si nicméně stěžovala, že bez dovolení nesměla jít nikam a nemohla ani řídit auto. Nebylo jí dovoleno vdát se za dlouholetého partnera Sama Asghariho, a dokonce si nesměla nechat vyjmout nitroděložní tělísko.

O svém těle a zdraví si nyní Britney může rozhodovat sama. Stejně tak se může provdat. A konečně má také přístup ke svým penězům a veškerému majetku. Se svými výdělky tak může nakládat, jak chce.

Britney pozastavila pěveckou kariéru v roce 2018, později uvedla, že nehodlá vystupovat, dokud z jejích koncertů těží její otec. To se teď změní, jestli se ke kariéře vrátí, ale není jasné.

Už jí šijí šaty! Britney Spears prozradila, jak pokračují přípravy na její veselku

Naopak nad slunce jasné je, že se zpěvačka chystá k oltáři. Na sociální síti prozradila, že Donatella Versace už pracuje na jejích svatebních šatech. S Asgharim se zasnoubila v září. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků