Není kůže jako kůže! V Natuzzi Italia máte na výběr hned z několika druhů koženého čalounění

Využijte 15 % SLEVY na produkty v kůži nábytkářské firmy Natuzzi Italia. Nabídka je platná pouze do 30. listopadu, tak neváhejte a navštivte showroomy Natuzzi Italia v Praze a Brně.
Pohovka Tempo, dvojsed v kůži, 248 x 108cm

Pohovka Tempo, dvojsed v kůži, 248 x 108cm Foto: Natuzzi Italia

Společnost Natuzzi Italia byla vždy známá kvalitou a krásou svých kůží. Není náhodou, že patří ke světové špičce v oblasti koženého a čalouněného nábytku. Kůže je vzácná surovina, a proto je také velmi drahá. Kožený potah může ovlivnit až 20 % celkové ceny, ale hodnota a krása koženého pohovky je několikanásobně vyšší.

Nabídka kožených potahů Natuzzi Italia je jedna z největších na trhu a byla vytvořena proto, aby stylově “oblékla” a sladila vaše domovy.

Podle povrchové úpravy společnost Natuzzi Italia rozlišuje 2 druhy kůží, a to Natural nebo Protecta.

Pohovka IAGO, trojsed s polohováním v bílé kůži, 308 x 111 - 162 cm

FOTO: Natuzzi Italia

Provedení Protecta znamená, že jde o kůži pokrytou tenkou ochrannou vrstvou, která chrání před známkami stáří a skvrnami (např. od nápojů, oleje, kosmetiky, jídla), aniž by byla ovlivněna její krása. Toto čalounění je vhodné především pro aktivní uživatele, ideální pro domovy s dětmi a domácimi mazlíčky. Dalšími výhodami je její barevná jednotnost a vzhled.

TIP: Nečistoty snadno odstraníme vlažnou mýdlovou vodou. Zhruba po roce a půl až dvou je vhodné protekční vrstvu obnovit za pomocí ochranného prostředku, který je obsažen v čistící sadě na kůže Natuzzi Italia.

Postel Briq, autor Claudio Bellini, kůže, 244 x 239cm

FOTO: Natuzzi Italia

Provedení Natural označuje kůži přírodního typu, které žádnou ochrannou vrstvu nemají. Tyto produkty jsou choulostivější na zacházení, nicméně mají přírodnější vzhled, zjevnou žilnatost, zrnitost a patinu. Jejími výhodami je její měkkost, prodyšnost a příjemnost na dotek. To vše je známka vysoké kvality a mnozí si těchto odlišností vysoce cení.

TIP: V případě polití tekutinou odstraníme skvrnu bílou jemnou utěrkou nebo absorpčním papírem. Na skvrnu netlačíme, třeme ji od vnějšího konce do středu.

Pohovka Deep, autor Nika Zupanc, kůže 305 x 131cm

FOTO: Natuzzi Italia

Další dělení kůží v Natuzzi Italia je podle jejich kategorie. Zahrnuje všechny položky, které se od sebe liší zpracováním. Cenové kategorie začínají od čísla 10 do 60. Čím vyšší kategorie kůže, tím je ivyšší cena.

Věděli jste, že kožené čalounění má 4x vyšší trvanlivost než látkové? V létě studené a v zimě teplé je kožené čalounění snadné na údržbu. Je to silný a pružný material, který přijímá tvar vašeho těla pro co největší pohodlí.

Nyní máte možnost I vy objevit krásu ryze naturálních kůží Natuzzi Italia za atraktivní cenu. Pouze do 30. listopadu můžete využít 15 % SLEVU na veškeré pohovky, křesla, postele či jídelní židle s koženým čalouněním. Vice na www.natuzzi.cz

Křeslo Re-Vive Quilted, bílá kůže

FOTO: Natuzzi Italia

Pohovka Skyline, autor Marcel Wanders, hnědá kůže, 569 x 281cm

FOTO: Natuzzi Italia 


Časová osa článků